Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekeitek szoktak egymás...

Gyermekeitek szoktak egymás után enni, inni?

Figyelt kérdés
Egymás poharából, üdítős flakonból. Vagy mindíg csak a sajátjukból?
2015. júl. 9. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Csak a sajátjukból. Egymás maradékát sem eszik meg, én sem senkiét.
2015. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és mi is, ha épp úgy jön ki a lépés. Ha egy flakon víz van, és a párom is szomjas, akkor miért ne inna belőle? Nem azt mondom, hogy egymás tányérjában turkálunk, de ha megkíván valamit a másik, ami nekem van neki meg már nincs, miért ne adnám oda? Családon belül nekünk ez nem fura, megkóstoljuk egymás fagyiját, üdítőjét is, ha épp kíváncsiak vagyunk rá. A gyerekek ezt nem keverik vendégségben, nem isznak idegenek poharából, vagy ilyesmi. Megvannak a határok, persze. De simán megesznek ketten egy közös perecet. :)
2015. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
2 perc alatt 0%, de jóóóóóóóóóó:))
2015. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
2 perc alatt 50% sem rossz ;) Látod, nincs jó válasz :D mindenki úgy él, ahogy akar! :) Tök mindegy, hogy iszunk/eszünk-e egymás után vagy nem, nem? Kinek hogy kényelmes :)
2015. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Egymáséból és a miénkből (szülők) ehetnek, ihatnak (inkább kóstolás ez), máséból nem. Tudják ők is, természetes nekik. Szoktunk egymáséból kóstolni, ha különböző enni-innivalót veszünk.
2015. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Pontozzátok le ezt is, köszi!!!
2015. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Én nem engedem nekik, hogy egymáséból vagy a miénkből igyanak, mindenkinek van sajátja.

Az ivást azért nem engedem nekik, mert soha nem tudhatom, hogy melyik gyerekben éppen mi lappang. 3 gyerekem van, mindegyik nagyon fogékony a betegségekre, a 2 kicsi ráadásul asztmás is, nem hiányzik, hogy egymás poharából való ivás miatt bekapjon valamelyik valamit.

A kaja más dolog lenne nálam, de azt meg Ők nem engedik meg a másiknak. Én megeszem a maradékukat. :)

2015. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Mi nem. Nem tartom egészségesnek. Adódhat vészhelyzet, mikor másképp nem lehet megoldani, de alapból nem.
2015. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Persze, ugyanúgy ahogy a mi poharunkból, tányérunkból is eszik.

Persze van mindenkinek sajátja, de néha jobban megtetszik az amivel a másik eszik-iszik :)

2015. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk nincs enyém-tiéd családon belül. Szépen megkérik a másikat, ha megkívánnak tőle valamit és adnak egymásnak. Nem veszünk össze ételen,italon, osztozunk. Akármin. Ha egyvalaki beteg a családban, mivel együtt élünk, úgy is elkapjuk egymástól, ez a szempont szerintem felesleges aggodalom.
2015. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!