Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek 5 évesnek nem túl...

Szerintetek 5 évesnek nem túl ciki még duplot venni? Ő duplot kért karácsonyra, van még 3-4 készlet, amit nagyon szeretne.

Figyelt kérdés
Nem igazán jó a kézügyessége, néha még ez sem megy igazán. Ráadásul a picivel azért sem tudna játszani, mert kb 10 perc alatt eltüntetné a felét.
2015. júl. 9. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha ezt szeretné, és a kézügyességének is jót tenne az ilyen jellegű játék, akkor miért ne? Az a fontos, hogy élvezze a játékot, nem az, hogy feltétlenül tanuljon belőle, vagy "menő" legyen adott korosztályban, nemben.
2015. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem ciki, ha azt szeretne, de nehogymár júliusban döntsön egy 5 éves arról, mit kér majd karácsonyra! :D

egyébként ha nem jó a kézügyessége, a duplo is kifog rajta akkor csak kéne egy kis segítség. neten találsz feladatokat, vagyis játékos kreatívkodásokat mivel tudnán fejleszteni

2015. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Karácsonyra?? Addig még ráérsz eldönteni...
2015. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a Minimaxot nézi az ötéves fiam, néha kikiabál a konyhába nekem, hogy ezt kérem szülinapomra, vagy ezt kérem karácsonyra (mármint amit a reklámban lát)! Én meg bóogatok, hogy oké. Aztán két hét múlva más reklám lesz, és akkor azt kéri. Karácsonyra majd decemberben fogom megkérdezni, hogy mit is kér valójában - mert addig még legalább 20-szor megváltozik a véleménye.
2015. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 36 vagyok, de tök szívesen játszom a fiam duplojával. :) Amúgy az utolsó kommentelőnek igaza van, még karácsonyig sok idő van.
2015. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező úgy érti, nem karácsonyra kapná, csak karácsonyra is azt kért, baj lenne-e ha most is azt kapna.

Nem ciki, az én 5 évesem is szokott még duplóval építeni. Ha meg tetszene neki, akkor még a kézügyességét is fejlesztené.

2015. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Karácsonyra gondoltam, de a szülinapja is előtte lesz pár nappal. :)

Az én lányom is nézi a minimaxot, de megmondom neki, hogy nem kap ilyen játékokat. Tavaly pl világító sellő barbi kellett volna neki, de nem kapott, mert 1. drága, 2. nem is babázik, 3. 1 percig nincs el sötétben, akkor meg mi értelme van? Menne a minimax hajóra is, minimax strandra, de nemet mondok ( nagyon drága pl a hajó, másfél óra szülőkkel együtt közel 8000Ft, és 70 km-t kellene autózni+ komp, mert a siófokira tudnánk menni).


Az a helyzet, hogy tavaly kapott egy vonatszettet, ahhoz szeretné a bővítést ( 10508-as szettet kérte), meg a családi házat. Esetleg rendőrség, kórház, tűzoltóság.. Ezeket mondja már 2 éve FOLYAMATOSAN. Az ára miatt kizárt, hogy ennyit meg tudnánk venni neki, ezért is osztom el több alkalomra. Tudom, hogy nagyon örülne neki, a duplo az egyetlen játék, amivel eljátszik. :)

Köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 9. 17:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne ciki ha ő azt szeretne értelmes játék a duplo is .
2015. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is 5 éves és bizony könnyebben és egyedül jól eljátszik a halom duploval, mint a mini normál legoval- azt max együtt csináljuk, mert ha összeragad, szétszedni sem tudja, illetve azért azokhoz már van összeépítési terv- az szerintem nem nagyon 5 éves színvonal.

Tökéletesen rendben van, hogy 5 évesen ezt kér! A dobozokon lévő életkor csak egy kb. ajánlás, nem szentírás!

2015. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én felnőtt létemre is jókat építeni Duploval, amikor játszunk a gyerekke, szóval szerintem nem égő:)

Legoval is játszanak felnőttek, pedig az is ugye "játék".

Semmi baja nem lesz tőle ha később kezd el sima legozni.

2015. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!