Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti becézitek valamily...

Anyukák! Ti becézitek valamilyen módon a gyerkőceiteket a nevükön kívül?

Figyelt kérdés

Én a lányomat csibefasírtnak hívom baba korától:)Már 9 éves,de még sokszor szólítom így.

A fiamat csipikének nevezem,nagyon tetszik neki:)

És Ti?


2010. márc. 4. 16:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hajaj!Picinek Mazsola volt,aztán lett belőle Kaka Matyi(állandóan kakált),aztán Kópéházi.Most éppen Kópéháti Macika.
2010. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Bocs.Kópéházi Macika.
2010. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nálunk volt Dezsőke, Lalika, Laller, Jancsi, Sanyi, és még sorolhatnám. Most már elég nagy, h ne így szólítsuk, kb1éves korától a nevén szólítjuk.
2010. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
A kislánom neve Szamira, de én szólítom: Szamócának, Lujzának, rózsácskának, csöppecske. Mindegyikre ért.
2010. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Epergombóc
2010. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül,szerintem mindenki becézi!Az enyém Bogyó,Manó,Bóbita/Van az a mondóka,Bóbita,bóbita táncol/mindig ezt mondta,mikor picike volt.Igaz csak 3 éves.Azóta rajta maradt,hallgat is rá,Roland a neve.Általába akkor hívom,így ha rosszat csinál!:)
2010. márc. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,köszi a válaszokat:)

Valaki írta a Dezsőt!

Olyan jót röhögtem,mert én meg a párom "harmadik lábát" hívom így:) :)

Dezső akcióba lendül,stb...:) :)

2010. márc. 5. 08:47
 18/32 anonim ***** válasza:

A Kaka matyi nálunk is megvan:D

Ill. a Tank aranka, Tanker gizi, mert mindig leborit mindent a kislányom:)

2010. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Számtalan beceneve van a fiamnak :) Két és fél éves amúgy. Mostanában így szoktam becézni: Butykor, Mókuska, Tikku (ő nevezte el így magát), Kókusz, Töki Pompos (ez egy étel neve, ezen az oldalon olvastam, és úgy megtetszett a neve), Butters (pici korában úgy nézett ki, mint a South Parkban Butters, mert csak középen volt haja, és ha szétfésültem, pont olyan volt :), Maszat, Hápi, baba korában sokáig Bömbi volt :)
2010. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
51%

A KakaMatyi mellett nálunk megvolt a FosiMisi is. :-)

Az én kisfiam is teljesen úgy néz ki, mint Butters! :-)))

2010. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!