Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, ha a 6 éves fiam...

Normális, ha a 6 éves fiam állandóan a fütyijét fogdossa? Rászóljak, vagy ráhagyjam?

Figyelt kérdés
Tudom,szexuális fejlődés,megbeszéltük,hogy csak akkor,ha más nem látja. De folyamatosan morzsolgatja,fogdossa,húzgálja.
2015. júl. 17. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy begyulladt a fitymája ? Kisfiúknál nagyon kell ügyelni a nemiszerv rendszeres tisztán tartására, mert játszótéri piszkos homokos kézzel rengeteg oda nem való baktériumot visznek rá, aztán pisilés előtt nem mosnak kezet és jön a gond. Minden esti mosdásnál hátra kell húzni a fitymát és meg kell mosni az alatta levő makkot is tiszta vízzel. Ha a fityma kipirosodott, akkor még szappan is szóba jöhet, de csak a fitymán ! A kipirosodott, begyulladt fityma nagyon tud fájni, különösen azért mert megfeszül és a szülőnek nem szabad szégyellősködnie.
2015. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszéltétek már, és továbbra is csinálja ha más is látja, akkor rá kell szólni.
2015. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sok felnőtt férfinél is látom. :)


Ha nem azért csinálja, mert valamiért fáj/kellemetlen neki (erre rá kellene kérdezni, tényleg lehet fitymaprobléma), akkor szerintem csak akkor szólj rá, ha nyilvánosan csinálja.

2015. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is járj utána, nincs-e valami gond, egyébként meg igen, szólj rá, ha mások előtt csinálja.
2015. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az én ennyi idős fiam is gyakran "fütyizik ".

Ez egy pótcselekvés,mert már nem is érzékeli,hogy azt csinálja.

Valamivel le kell róla beszélni.(még nekem sem ment).

Hátha most a sulikezdéssel ez is elmúlik.

2015. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerűen azért csinálja, mert jó érzés. Mivel a szexuális reagálókészség és ingerelhetőség már újszülött korban rendelkezésre áll. Ezért a kisfiúk, kislányok többsége valamilyen formában él vele, élvezkedik.


Ez igazából csak a különböző mértékben prűd felnőtteket zavarja, a többiek lazán napirendre térnek felette.

2015. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!