Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 évesnek milyen értelmes...

5 évesnek milyen értelmes társasjátékot ajánlanátok? És amit esetleg külföldi barátjaival is játszhat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
én olyat vennék amit később is használhat, szóval akár 10-20 év múlva is előkaphatja. mert azért társassal nem játszunk minden nap. én nem vennék ilyen mesés témájút vagy direkt kisgyerekeknek valót. a legtöbb játszható 3 éves kortól már. a komplexebb logikai ismereteket igénylőek 12 éves kortól ajánlottak. azokat nyílván hanyagold, de kb bármilyet megvehetsz szerintem, csak segíteni kell neki, hogy melyik mezőre mi van írva még. de ezt is hamar megtanulja szerintem
2015. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keresztlányomnak (7 éves) van egy find nix nevű társasjátéka.


Múltkor mikor ott voltunk a férjemmel kérte, hogy játszunk vele. Annyira szuper volt, hogy úgy kérleltük a kiscsajt, hogy játszunk még egy kört.


Én azt javaslom.


Szerintem 5 évesen is élvezhető.

2015. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!