Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évessel mennénk moziba,...

2 évessel mennénk moziba, akinek van tapasztalata válaszolna?

Figyelt kérdés
Most már itthon simán végig ül, egy 1-1,5 órás mesét, így szeretnénk elmenni vele moziba. A kérdés csak annyi, hogy ha végig az ölemben ül, akkor is kell neki is jegyet venni?
2015. júl. 29. 16:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki jegy, és lehet, hogy ő is külön széken akar ülni, úgy mint a többiek.
2015. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy kell, akkor is, ha az öledben ül. Bár, saját vélemény, de nem vinnék 2 évest moziba. Nem is azért, mert nem ülné esetleg végig, hanem mert túl hangos és sötét van, esetleg megijed. Bár, ha már pl. cirkuszba vittétek és ott nem ijedt meg, akkor lehet egy próbát tenni.

Kisfiamat 5 évesen vittem először moziba, 4 évesen cirkuszba. Előbb semmiképp. Lányomat 3 évesen vittem először cirkuszba, annyira megijedt (mert elég brutál kezdték a műsort), hogy most 4 és fél évesen sem tudom se cirkuszba, se moziba vinni. De gyerekenként változó ez is.

2015. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, tetszik e majd neki..mindenesetre szélre kérjük majd a jegyet, hogy ha kell ki tudjunk könnyen jönni...köszönöm a válaszokat...
2015. júl. 29. 16:55
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Két évest maximum a bogyó és babócára vinnék, másra nem. Az is durva, hogy otthon 1-1,5 órás mesét néz, és ti ezt hagyjátok.
2015. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Lehet ítélkezni fölöttem, de egyedül vagyok itthon segítsèg nèlkül egy 2 èvessel és egy 1 hónapossal, és igenis örülök ha van egy óràm míg mesèt nèz...Ezzel most olyan rosszat teszek?
2015. júl. 29. 17:20
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Jót nem teszel, és nem hiszem hogy csak egy órát néz mesét, ilyen hozzáállással. Az a gyerek aki 2 évesen 1,5 órás mesét végignéz, pici kora óta a tv elé van ültetve. Nem tesz jót sem az agyának, sem a mozgásfejlődésének, sem a szemének. Tudom milyen a kis korkülönbség, az enyémek közt 2 év 4 hónap van, de ez akkor sem megoldás. Az enyém is nézett tv-t, de nem 1,5 órát egyhuzamban, hanem max 10-15 percet.
2015. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nincs is itthon tèvènk, és nem kötötte le sosem a mesenèzès csak nemrèg óta...csak a laptopomon nèzi amíg engedem neki pl amikor szoptatok...én nagyon szívesen beszèlgetek veled , szívesen talàlkozok is veled...De lègyszi làtatlanban ne ítèlkezz mert nem fair...ha megismertèl és reàlis ràlàtàsod van az èletunkre ígérem szívesen fogadom az èpítő kritikàdat...
2015. júl. 29. 17:45
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Hatos, mivel nincs felnőtt gyereked, aki atomfizikus, így nem hinném, hogy szakértő lennél a témában...:D


Engem anno három évesen fél napokra otthon hagytak egy rakat előretekert vhs-el, mégsem maradtam le a fejlődésben, jelenleg diplomás mérnökként tengetem a napjaim... Ha nincs más megoldás, akkor keresel valamit, amivel lekötöd a gyereket, és kész. A tökéletes anyukák itt is jelen vannak, úgy látom...:)

2015. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6 év alatt nem vittem őket moziba.
2015. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp kell neki jegyet venni.


Valóban szélre üljetek, nem biztos hogy végig fogja nézni.


Ahol matiné van, ott szoktak lenni székmagasítók is a kisebb gyerekeknek.


Mit fogtok megnézni?

2015. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!