Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy egy 12 éves...

Normális, hogy egy 12 éves csak 3 naponta kakil?

Figyelt kérdés

Két hete nálunk aludt egy hétig az unokaöcsém, és ezt állította.

Ennek ellenére a 8 napon minden nap volt nagyügye.

Nem tudom, hogy csak úgy mondta e ezt a 3 napos dolgot és kicsit ferdít, mert nálunk viszont napi szinten végezte.


2015. aug. 6. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet normális. Attól is függ, hogy mit és mennyit eszik.
2015. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ki a fene kérdezgeti a gyereket, hogy hányszor kakál?
2015. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

sztem csak feltűnik mikor van wc-n sokáig.

am igen, ez még belefér.

2015. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Normálisan evett, napi 5 étkezés megvolt, na persze nem evett annyit, mint én.

Nem kérdeztem. Egyszer csak mondta, hogy most ki kell mennem/épp játszottunk/ , mert már 3 napja nem voltam. Én erre racsodalkoztam és mondta, hogy ő így szokott.

2015. aug. 6. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:
10-27 éves korom között 4-5 naponta kakáltam.
2015. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kiskamasz kortól a heti 3 és a napi 3 székelés között bármennyi elfogadható. Magyarul, ha naponta 3x kakil, az is jó, ha hetente 3x, az is jó. A napi 3nál több, vagy heti 3nál kevesebb mondható kórosnak.


Egy nővér anyuka

2015. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz mit szóltál volna, ha az egész héten el se tud menni? Nemhogy kamaszként, de a mai napig nem tudok sehol máshol könnyíteni, legyen szó hotelról, motelról, rokonról..., csakis otthon megy.


Otthon meg a 3-4 nap volt jellemző.


Egyébként nem biztos, hogy nagydolga volt minden nap. Egy 12 éves már máshogy is "könnyíthet magán", amibe nyilván nem fogja beavatni a nénikéjét, bácsikáját.

2015. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokszor utána kellett bemennem a fürdőben, úgyhogy igenis elvegezte! :D meg vmikor rohant reggel elsőnek. Ezért is tettem fel a kérdést, mert nem tudom mi a normál! Magamból kiindulva nekem 2 nap után már vörös a fejem. .
2015. aug. 6. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:
A napi 3 és a 3naponta 1 között minden variáció normális, feltéve hogy nem változik a gyakorisága.
2015. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!