Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korában "költöztet...

Mennyi idős korában "költöztettétek ki" a gyereketeket a rácsos ágyból? Miért pont akkor? Mikor van az, hogy már túl idős ahhoz, hogy rácsos ágyban aludjon?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21 hónapos. Egy hete tud szabadon mozogni. Elég macerás lett az altatás, de már nem akarunk visszalépni. Lassan talán összeszokunk.
2015. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Középső fiam pl. 18 hónapos korában kimászott a rácsos ágyból. Nem vártuk meg, míg fejreesik, inkább kiköltöztettük belőle. A többieket kb. 2 évesen költöztettük ki.
2015. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A fiam kb. 2,5 éves volt, mikor lecseréltük az ágyát. Igazából ő nem mászott ki sosem, eszébe sem jutott ilyen (annál sokkal jobban szeret aludni) nem volt gond a rácsos ággyal, én gondoltam azt, hogy már babás neki az az ágy. 90X200-as ágyat kapott, nagyon szereti, nem volt gond az átszokással.
2015. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1,5 évesen.

Mivel cicin aludt el, nagyon nehéz volt a kiságyába berakni. Ennyi! :)

2015. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Másfél évesen mert állandóan ki akart mászni és nem vártuk meg, hogy fejjel előre essen ki. Nem volt gond az átszoktatással, simán elaludt benne, csak nekünk volt furcsa, hogy éjjel bármikor átsétált amikor felkelt mert ugye simán le tud jönni róla :-)
2015. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17 hònaposan kapott leesèsgátlòs gyerekágyat. Azòta alszik èjszaka. Ha ìgy tudom, hamarabb lecserèljük, a rácsos ágy csak dìsznek volt.
2015. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9 hónaposan. Folyton teli torokból üvöltött, mikor le akartuk tenni, nem bírta elviselni a rácsot egyik napról a másikra, ugyanígy történt az utazóággyal is. Nem akartuk korán levenni a rácsot, de 1-2 hét próbálkozás után, mikor már minden éjjel csak a pihenőszékébe volt hajlandó aludni, úgy döntöttük megpróbáljuk. Körbepárnáztuk, de sosem esett le. Akkorra már lábbal le tudott jönni az ágyról.
2015. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Olyan 2 éves volt, amikor lecseréltük, mert kicsi volt neki a hely. Sokat forgolódik, mint az óramutató, állandóan beverte a fejét a rácsba és felébredt.

Én nem apróztam el, kapott egy 140*200-as ágyat, így mellé tudok feküdni, ha kell, és jó nagy helye van. Be is szokta járni éjszaka az egészet.

2015. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-4 hónappal a 4. Szülinapja előtt vettük le a rácsot. Most múlt 4 3 hónapja, de új ágyat kell venni mert ez pici.
2015. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Két éves korában, talán pár héttel múlt 2. Nyuszi hozott egy nagyfiús ágyat, és pár hétig választhatott, hogy hol szeretne aludni.

Azért ennyi idősen, mert már nagyon nagy ereje volt, durván rángatta a rácsos ágyat, képes volt ágyastól átvándorolni a szoba egyik sarkából a másikba. Persze mondanom sem kell, az ágy ezt nem jól bírta, nem akartuk, hogy teljesen tönkre menjen.

2015. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!