Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg divat lesz már a...

Tényleg divat lesz már a fülbevaló fiúkon is?

Figyelt kérdés
Sajnos csak az veszem észre, hogy ebben az álláspontban egyedül fogok maradni. Mégpedig abban, hogy a fiúk ne hordjanak fülbevalót. Ennek ellenére a fiam osztályában már a tíz fiúból négynek van. Persze a tanárok nem tesznek ellene semmit, mert féltik az állásukat. Már én érzem magam nem normálisnak, hogy a fiamnak nem engedem meg. Főleg alsós korában nem.
2010. márc. 8. 12:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
54%
Én is "maradi" vagyok ebben a témában, szóval nem vagy egyedül. Az, hogy a tanárok nem szólnak, csupán azért van, mert nincs joguk hozzá. Ha a szülő fülbevalót tesz a fia fülébe, a tanárnak nincs hozzá köze... Egyébként 2 fiam van, egyiknek sincs (nem is lesz, amíg itthon laknak) fülbevalója. a lányaimnak viszont van :)
2010. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
72%
eddig is divat volt és ezután talán mégjobban bejön, semmi gond nincs ezzel
2010. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
49%
Hálisten én még nem találkoztam fülbevalós fiúval az ismeretségi körmben, pedig nagyrészt csupa 7-15 éves fiúval vagyunk körülvéve. Én sem díjaznám, ha a fiam fülbevalót akarna hordani, de szerencsére lányom van :)
2010. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
58%

Hát akkor mi a nemnormális szülők közé tartozunk ezek szerint a nagyfiam 10 a kicsi 2 mindegyiknek van.Apának is,,igaz csak pici karika.De jól áll nekik,vagányak.

Sajnos tapasztalatból tudom ha nem engedsz meg megengedhető dolgokat sem(öcsém álltal jöttem rá)akkor később a durvábbakról sem fog szólni.

Neki sem engedtek semmit és később az lett az eredménye semmit nem mert elmondani megkérdezni,jött a piercing,tetkó,drog.Szerencsére velünk a gyerekek mindent megbeszélnek,elmondanak,kérdeznek,ha vmi olyat akar amit nem lehet mint pl.a piercing nyilván nem engedi meg az ember de megbeszéljük oké lehet ha nagyobb leszel és még mindíg akarod.Tetkó csak 18utánn.......eddig nem volt gond.Betartják remélem később is.

3gyerekes anyuka.

2010. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
58%
Nekem speciel a karika fülbevalós fickók sem jönnek be (nemhogy a gyerekek). Megfigyeltem, hogy ezek az emberek valahol "elmaradottabbak" (most nem kell félreérteni szándékosan!) az embertársaiknál. Tehát valami kisebbségi érzést, komplexust próbálnak az ékszerekkel (akár ez lehet egy gyűrű is!) kompenzálni.
2010. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
49%
Hát én is remélem, nem lesz divat, mire az én fiam is odakerül. Bár ennél nagyobb gondokkal nem szeretnék szembenézni (drog, pia, stb).
2010. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
49%
Divat ide vagy oda,nekem most lesz fiam,amíg nem lesz 15 garantáltan nem lesz fülbevalója......Remélem,hogy utána sem.
2010. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
65%
bocsi, ha ünneprontó leszek, de nekem egy fülbevalós férfiről és fiúról mindig az Aktív meg a Napló szerencsétlenül járt családjai ugranak be. Érdekes, mert ha nézel egy nívós műsort (pld. Vágó - Legyen Ön is milliomos-a) abban nincsenek fülbevalós férfiak, de a fenti műsorban, és a Joshi Bharatban meg a Mónika show-ban annál több. Nekem ez sugall egyfajta szellemi szintet.
2010. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Nekem is az a vélemény hogy fülbevalója a lányoknak legyen:D Nekem furcsa látni. Rokoni körben van 2 fiú akiknek van , már 20on évesek, nekik mondjuk jól áll, de nem kigyerekkorban kapták hanem ők döntöttek így...:)
2010. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
73%
Először is a szellemi szintet nem azzal mérik,van-e fülbevalód,vagy nincs.Aki ezt írta,annak a szellemi szintje a béka segge alatt van.Az én férjemnek is van fülbevalója,mégsem szellemi fogyatékos...Természetesen kisgyereknek én sem rakatnék,de hadd döntse el mindenki,hogy neki mi a jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2010. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!