Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi játéka van kis korú...

Mennyi játéka van kis korú (2-4 év közötti) gyermeketeknek és milyen időnként vesztek újat?

Figyelt kérdés

- 1 gyerekesekre lennék kíváncsi leginkább, vagyis akik "először" vesznek játékokat gyermeküknek

- mennyi idős a gyerek?

- évközben, "csak úgy" alapon is vesztek, vagy csak ünnepnapokra?

- a játékok hány százaléka kapott, ill. mennyi az, amit konkrétan ti költöttök rá?


Köszönöm, csak kíváncsiság az alapja a kérdésemnek. :)



2015. aug. 8. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Áprilisban volt 2 éves a fiam.

Sajnos rengeteg játéka van, nagy részét nem becsüli meg.

Bár nem drága dolgok, sokszor veszek neki apróságot. Ünnepnapokon kap nagyobb ajándékokat, de év közben is sokat, amikor meglátom egy üzletben, és tudom, mennyire örülne neki.

SZóval pénzben nem költök erre sokat, mégis rengeteg van neki. Bár mostanában már visszafogom magam, valahogy "megteltünk".

Kb 30-40 % a kapott játék, a többi tőlünk van.

2015. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 éves. szerintem sok játéka van, de a szomszéd kisfiúéhoz képest semmi.


nálunk él még az összes dédi, és nem rég vesztettük el az uk mamit. szóval ha ünnepnap van akkor viszonylag soka ajándékot játékot kap.


főleg kézségfejlesztőket, puzzlékat (azokat szereti) van pár autója majd különböző gépe, de azokat nem nagyon. lego az ömlesztett fajtát szereti, gyurma és a festés amit imád.


gyurmát,festéket és legot kap csak úgy főleg ha kifogyoban van és ha akciós.


a többi szülinap és karácsony.

mást nem igazán szoltam neki venni évközben.

2015. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 eves a kisfiam, sok jateka van, de szerintem nem tul sok. 3 dobozunk van (kb 50x30cmes), egyikben lego es kisautok, masikban "okosito" jatekok, a harmadikban minden egyeb. Ezen kivul van egy kosar pluss jatek, kismotor, domper, konyvek. A legot es az autokat szereti legjobban. Foleg unnepeken kap jatekot, egyebkent csak aprosagot (pl gyurma, buborekfujo, zsirkreta), illetve a ferjem neha vesz neki egy-ket kisautot. A jatekok kb 30%-at kaptuk.
2015. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 hónapos a lányom , nincs sok játéka. Ennek az az oka, hogy a meglévő egy doboz sem érdekli nagyon. Amit szeret az az, amit én csinálok napközben. Bepakoljuk a mosógépet, kipakoljuk a mosogatógépet, porszivózik velem, törölget, imád a játszótéren ugrálni, mászkálni. És talán az is közrejátszik, hogy nem nagyon vannak a korosztályának való értelmes játékok. A könyveket szereti,abból minden hónapban kap 2-3 -t.
2015. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!