Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 évesnek adhatok fahéjas...

1 évesnek adhatok fahéjas gabonapelyhet tejjel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztm ha már evett fahéjat akkor igen.
2010. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne tejet adni még neki, de te tudod. Én ott rontottam el, hogy egy évesen tejet adtam forralva, allergiás is lett, a gyerekdoki meg letolt hogy 15 hó alatt eszembe ne jusson tejet adni, csak tej terméket! Az nem ugyanaz. Szerencsére tejallergiát kinőttük, úgyhogy a másodikkal okosabb leszek. Egyébként a fahéj nem gond.
2010. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én azt hiszem híg natúr joghurtba tettem neki, úgy nem volt semmi baja.
2010. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. márc. 9. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem!

Ez tényleg igaz, hogy tejet nem szabad ennyi idős korban még adni neki, de mondjuk a gabonapehely is attól függ hogy pontosan milyen. És ha adsz is akkor ugye sokáig kelláztatni hogy ne maradjon benne kemény...

2010. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
SZERINTEM IS HA MÁR EVETT FAHÉJAT ÉS NEM ALLERGIÁS RÁ AKKOR ADHATOD DE MÉG SZERINTEM IS CSAK NATUR JOGHURTTAL.
2010. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!