Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesnek torokfájásra,...

3 évesnek torokfájásra, rekedtségre, száraz jellegú köhögésre mit lehet adni?

Figyelt kérdés
Persze hétvégére jött ki a lányomnál, dokink szabin, a patikában délelőtt a férjemnek epres strepsilst ajánlottak, de azt nem merem a lányomnak adni, félek, hogy lenyeli/félrenyeli.
2011. nov. 12. 19:00
 1/5 alaszka ***** válasza:
Hát ami jó köhögésre és nem gyógyszer, a hársfatea, meg én Calcimusc-ot szoktam a teába vagy vízbe adni, megszűnteti azt a görcsös száraz köhögést, 2x felet lehet neki adni, és az általában van otthon mindenkinek...Strepsilst én se adnám be, az nagyon nagy...
2011. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kisfiamnak (meg magunknak is) hagymahéj teát szoktam főzni. Az én kicsim is 3 éves és imádja. Ha egy kicsit látom rajta, hogy bágyadtabb (ezekben a náthás időkben) főzök egyet és semmi gond nem szokott lenni. Volt, hogy ő is úgy ébredt, hogy alig volt hangja, ivott 2 bögre fincsi teát és helyre jött. Egyébként homeopátiás bogyókákat is adhatsz neki, azok igaz szopogatva a legjobb,de ha véletlenül lenyeli sincs gond,mert picikék. A teát így kászítem el: 3 kanál barnacukorból karamellt főzök, ezt felöntöm 1 l vízzel. Ebbe beleteszek 2 vöröshagyma jól megmosott héját és 1 gerezd vágott foghagymát. Felforralom és mézzel ízesítem. Jobbulást nektek,remélem segíteni fog!
2011. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Stodal homeos szirup is bejött nekünk. Torokfájásra Nurofent adtam, fél adagot (az én lányom is 3 éves), neki használt.
2011. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Torokra, rekedtsegre Calcimusc a tuti.
2011. nov. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Stodal nagyon jó, 3x lehet adni egy nap, neki 1 kávéskanállal. Engem terhesen helyrerakott pedig nagyon köhögtem de már 1 nap után sokkal jobban lettem. Ha fáj a torka is én is a Nurofent vagy a Panadolt vagy most van ez az új Algoflex baby szirup amit ajánlanék. Ja, és a Stodal mindenféle köhögésre jó mindegy, hogy száraz vagy hurutos, és homeopátiás, nyugodtan adhatod nincs mellékhatása. Sterpsilst én se adnék, az még nem neki való.
2011. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!