Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak a neten kézségfejlesztő...

Vannak a neten kézségfejlesztő oldalak 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Miket lehet vele ilyenkor már játszani?
2010. márc. 9. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tartsd távol a kétéves lányodat az internettől és a tévétől is. A szemének sem tesz jót a tévé/monitor nézése. A mesekönyvvel jobban jár, és a fantáziáját is jobban fejleszti a hallott szöveg, amit neki kell elképzelnie, mint a készen kapott képek. Szóval mese, és játékok, amik a kézügyességét fejleszti. A netre van szüksége a legkevésbé.
2010. márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért kipróbálhatod az www.egyszervolt.hu

oldalt, itt hallgathattok mesét, verset, mondókát. S aranyosak rajta a figurák.

de netet szigorúan szűrve szabad csak.

Az én 2 éves kisfiam a www.traf.hu oldal megszállottja. Itt kisautókkal lehet játszani és mesét hallgatni. De nem ül előtte felügyelet nélkül. S naponta is kb 2 mesényi időt töltünk itt. Ami 10-20 percet jelent.

2010. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sok verset, gyerekdalt, mondókát tudsz neki tanítani. ezeket magadnak le tudod tölteni a netről. de a gyereket nem kéne még "készségfejleszteni" online cuccokkal.

a sok mozgás, az együttjátszás a lényeg. Az, hogy EGYÜTT, KÖZÖSEN csináljátok. Ez lehet akár házimunka is, a léngyeg, hogy élvezzétek az együttlétet mindketten.

2010. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocs. Akkor félreértettél, vagy félreérthető voltam. Olyan oldalakra gondoltam, ahonnan pl nyomtathatok ki dolgokat neki, vagy ahol egy-két ügyességi ötlet van, vagy tippek miket is lehet velük játszani, amiket pl én még nem tudok, mert biztos lennének új dolgok.
2010. márc. 9. 22:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha ajánlhatok valamit, ami nagyon hasznos, születéstől iskolás korig:

Deákné B. Katalin: Anya, taníts engem!

A feladatlapok szerintemmég koraiak neki, de ebben minden készségre kiterjedő tanácsokat, illetve konkrét gyakorlatokat talkálsz, korosztályos bontásban. (Beszéd/szókincs, kis- és nagymozgás, érzelmi, hallás, kreativitás, stb. fejlesztése)


Újonnan is rendelhető, de előfordul teszveszen és vaterán is.

2010. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok - bocs, a lényeget nem írtam -ez egy könyv. :)
2010. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Utánanézek.
2010. márc. 9. 22:37
 8/10 anonim ***** válasza:

www.canadahun.com oldalon ha regisztrálsz rengeteg ilyen témáról olvashatsz. Ezenkívül feladatlapokat, játékokat, mesekönyveket tudsz letölteni onnan, vagy meséket akár stb.

Regisztrálás után 20 hozzászólás kell és már töltögethetsz is, nagyon sok hasznas fórum van a gyereksarkon belül.

2010. márc. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Tegnap én is tettem fel egy ilyen kérdést, nézd meg ezeket az oldalakat!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2010. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van még egy jó oldal szerintem: [link] Nézd meg nagyon érdekes!
2010. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!