Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használ nyakpárnát utazáskor...

Használ nyakpárnát utazáskor a gyermeked? (autósülésben)

Figyelt kérdés
Most vettünk új gyerekülést 15-36kg kategóriást ami már nem dönthető és előrebukott a gyerek feje mikor elaludt. Megoldás lenne a nyakpárna?
2015. aug. 21. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

mi az első utazás előtt hagytuk el, de használt volna, de így tapasztalat sajnos nincs

az ülése dönthető, 3 fokozatos alvásnál nem "esik le" a feje

2015. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*első utazás alatt azt értem, ami már nem a bébihordozóban lett volna.
2015. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekunk is 3 féleképp álltihato a gyerekulés, attol fuggetlenul nyiklik-nyaklik a feje. mi használjuk a nyakpárnát..de mi tényleg hosszu utakra megyunk..legutobb 3500km-t mentunk..
2015. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi nem mert a lányom nekidönti oldalra fejét a támlának és ugy alszik .
2015. aug. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi vettünk neki, nyakpárnával együtt dönti előre a fejét. :)

Ha meg épp oldalra akarja dönteni a fejét akkor úgy zavarja a párna úgyhogy kiveszi. De ez az én fiam, lehet hogy nálatok hasznos lenne. Vegyetek, próbáljátok meg, kárba nem vész.

2015. aug. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2 félét is vettem már, de a gyerekeimnek egyik sem vált be, ugyanúgy előre bukik a fejük, ahogy mélyebben elalszanak.

Már azon gondolkodtam, hogy egy szélesebb gatyagumival fogom a gyerek homlokát a támlához :)))))

2015. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!