Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Supinál cipőt milyet vegyek?

Supinál cipőt milyet vegyek?

Figyelt kérdés
5éves lányomnak ilyen cipőt javasolt az orvos az oviba. Azt nem tudom eldönteni hogy benti cipőt vagy utcait vegyek neki inkább supináltat?

2015. aug. 25. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Én úgy döntöttem, hogy az ovis benti cipője lesz szupinált. Meg is rendeltem neki a szandit.
2015. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én is inkább hajlok a benti cipő felé. Szívem szerint kintre is azt vennék,de hát nagyon drága. :(

Most sajka betét van az utcai cipőjében,de halottam hogy van supinált betét is. Az nem tudom milyen lehet?!

2015. aug. 25. 14:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az utcai és a benti
2015. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

cipő is szupinált.

(bocsi, félmondatnál elküldtem. :))

2015. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én lányomnak is supinált cipőt javasoltak, én bentre is, kintre is ilyet vettem.
2015. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Többféle betét van, nekünk ez a fajta jött be:

[link]

De volt olyan cipő, ami betét nélkül jó volt rá, betéttel meg már nem. Méret szerint lehet kapni, elvileg bármilyen cipőbe/szandálba bele lehet rakni.

Nézz körül a környéketeken a gyerekcipőbotokban, néhány helyen elég jó áron lehet szupinált cipőt is venni.

2015. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk elmondta az orvos, hogy bent és kint egyaránt supinált cipő kell.
2015. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2015. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Én Szamost veszek a fiamnak, mert jók és jól is néznek ki. Nem akarok senkit megsérteni, de őszintén megmondom, hogy azokat amiket az utolsó linkelt nem adnám a fiamra, elkeserítően rondák és ósdiak.
2015. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mindkét fiam ilyet hord:


[link]

2015. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!