Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik adnak 4-6 év közötti...

Akik adnak 4-6 év közötti gyermeküknek mirelit pizzát, milyen sűrűn ad gyermekének? Milyet?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát várom, akik adnak, akik nem adnak, azok legyenek szívesek erre a kérdésre ne válaszolnak. Köszönöm!
2015. máj. 2. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Havi egyszer.


Kedvencünk a 4 sajtos:)


Ha én sütöm, akkor teszünk rá sok sonkát, kukoricát, ananászt. A gombát nem szereti.

2015. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Minden másnap ilyet kap vacsorára.
2015. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

szokott kapni, de ritkán. ő választja ki, aldiban vesszük... olyan 2-3 havonta, szalámis a kedvence.

ha itthon sütöm (tök egyszerű egyébként, én élesztőporral csinálom, 2 perc, plusz 30 percig kelesztem és 2 nagy tepsivel lesz belőle), akkor sonkát, sajtot, kukoricát és ananászt szokott magának rárakni, na meg rengeteg sajtot :)

2015. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Mi kaptunk ilyet gyerekkorunkban, kb 2-3 hetente, ha bátyám nagyon erőszakos volt akkor 3-4 napig egyhuzamban, majd újabb szünet. Én csak a sima sajtosat ettem, bátyám sonkás-sajtosat.

Nem tervezem megvonni majd én sem a gyerekeimtől, bár lehet, hogy a tésztát is inkább majd én csinálom.

2015. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
3-4 havonta, amikor épp nincs időm vagy energiám megcsinálni itthon, vagy egyszerűen megkívánom. A Guseppe pizzát szoktam venni, a szalámisat. De arra teszek pluszban sajtot, mert gyárilag nem sok van rajta.
2015. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
A tescos négysajtosat szoktam venni, de inkább én sütök házilag. Évente 2-3 alkalommal veszünk max
2015. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Kb havonta egyszer, Aldibol vesszuk a minipizzat. Inkabb itthon csinalom, kenyersuto megkeleszti, vagy a hutoben kel fel napot.
2015. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is sajátot csinálok itthon, de ha gyerkőcök mamánál vannak, vagy néha tesóméknál, akkor többször előfordul a mirelit pizza. Bár már azt szokták a mamának is mondani, hogy inkább otthon esznek abból, amit anya készít. :))

Sima sajtosat szoktak mirelitből enni- a 4sajotsat. Ha én készítek itthon, akkor csemegekaraj, tonhal, hagyma, kukorica, gomba- stb előkerül, s mindenki kivánsága szerint készítem el.

2015. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Kb. 3 havonta veszünk egy pizzát,ha nagyon megkívánjuk épp és nincs is kedvem sütni-főzni.

Szalámis Guseppet szoktunk venni,itthon még kicsit felturbózzuk. 2,5 évesünk van,imádja. :D

2015. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Mióta tudok én is sütni, azóta egyszer vettem. Szerintem nem is fogok többet :) Nem azért, mert "jajj, mi van benne!", hanem, mert semmi íze :(

Ha nagyon megkívánom, és nincs időm sütni, akkor inkább rendelni szoktam.

2015. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!