Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves gyermeketek milyen...

7 éves gyermeketek milyen magas és hány kg?

Figyelt kérdés

Legfőképp azok érdekelnének, akik most kezdik az első osztályt. Kíváncsi vagyok.

Fiú/Lány? Mekkora ruhákat hordtok?


2015. aug. 25. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6,5 éves, egy év múlva megy csak suliba,mert kicsi.

122 cm és 18 kg.

2015. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6,5 éves a kisfiam. 6 éves státuszon volt 130 cm és 24 kg
2015. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. marad még egy évet oviban. Azért mert ráér, nem kell sietni, és nagyon érzékeny, ha valami nem sikerül neki, nagyon könnyen elsírja magát. Egyébként iskolaérett lenne. 128-as ruhák még éppen jók.
2015. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7éves a fiam, márciusi születésű, ugyhogy most már 7,5éves, ő most megy második osztályba.

Most 134cm és 25kg.

Egy éve 6,5évesen kezdte a sulit.

Meg is lepődtem most az első két hozzászóláson, hogy a 6,5éves gyerkeket visszatartják. Nem fognak unatkozni a oviban?

Fiam volt ovistársa nyári születésű, éppen ma tölti a 7évet, és most kezdi az első osztályt, ő 118cm és 18kg. MOst is pici, de már tavaly is ment volna suliba, nagyon kis okos gyerek, de olyan kis picike volt még egy éve, ezért maradt ovis. Viszont mondta az anyukája, hogy végigszenvedte- unatkozta ezt az évet az oviban...

Persze minden gyerek más, vannak akiknek tényleg kell még egy év az oviban.

Kisebbik fiam 5éves, nyári születésű, júniusi, de jövőre megy ő is iskolába. Ő most 117cm és 18kg.

2015. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az én kisfiam 122cm és 16,5kg.

Augusztusban lett 6 éves, nekünk a súlya miatt nem engedték iskolába.

Igazat megvallva nem is bánom, mert az osztálytársai közül összesen 3 olyan kisgyerek lett volna, aki nem töltötte be a 7. évet és bár okos, érett, nem hiszem, hogy ártana az ovi + a kis barátai is jövőre kezdik csak.

2015. aug. 26. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Nagyon lelkis kisgyerek, és a 18 kilójával nem szeretném, ha cipelné az 5 kilós táskát. Inkább játsszon még egy évet az oviba.

Most egy hónapja kb. látom rajta azt, hogy félrevonul a kistesójától, olyan nagyfiús dolgokat tesz meg, amiken csak lesünk. Tehát szerintem(bár nem vagyok pedagógus) iskolaérett ő is, csak nőljön, játsszon még egy évig, utána úgyis suli, meló élete végéig.

2015. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmmmm. 21kg a fiam és 124cm, 6,5 éves és most kezdi az iskolát. Senki nem tartja picinek.....sőőőőt
2015. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az én fiamra is azt mondják, hogy milyen magas... csak nagyon vékony.
2015. aug. 30. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!