Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol és mennyiért veszel őszi...

Hol és mennyiért veszel őszi cipőt a gyereked/gyerekeidnek? Milyen márka jött be? Fontos, hogy vízálló legyen.

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 23:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elefanten-Deichmann kb. 10 ezer
2015. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mi Decathlonban szoktunk sportcipőt venni, pár ezer forintért. Az a tapasztalat, hogy elég jól állják a kiképzést. A nagyobb már kerüli a pocsolyákat, neki késő ősszel venni fogunk bélelt cipőt CCC-ben vagy Deichmannban, a kicsinek bélelhető gumicsizmája van özönvíz esetére.
2015. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Decathlonnak, olcsóbb mint a kínai és nagyon jó.
2015. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Gyerekcipő boltban. Superfit esetleg Primigi.
2015. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Decatlon olcso és jó.
2015. aug. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy utcai magsszárú bőr Richter (Brendon) es egy játszóterezős Dechatlonos vízhatlan túracipő, van egy beleletlen es egy belelt gumicsizmája is ami tavasszal meg nagy volt most bevetem majd. 2 éves örökmozgónak.
2015. aug. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nyáron kezdett el menni, így nagy hangsúlyt fektetek néhány szempontra, ami szerintem fontos a lába egészsége és kényelme miatt. Eddig Richter és Superfit márkájút vettem, szerintem maradok a Superfit-nél, ami 10-15 ezer lesz, emellett egy gumicsizma is valószínűleg befigyel majd.
2015. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Gyerek cipőboltban, eddig szoknyához, átmenetinek vettünk egy Szamos szandálcipőt 13 ezerért, de még fogok venni egy zártabbat is, az is Szamos lesz.
2015. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Deichmann,5500Ft, Disney Verdák. Èn nem ezt vettem volna, de a fiam ezt választotta.
2015. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Decatlon, Deichmann
2015. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!