Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves es nagyon anyas!...

3 eves es nagyon anyas! Masnal is van ez igy? Elmulik?

Figyelt kérdés
Imadom a kisfiamat, de 1-2 honapja kezdek kimerulni tole. Eddig is anyas volt, de csak a megszokott , normalis kereteken belul. Most, egyszeruen semmit(SEMMIT) nen tudok tole csinalni mert folyton a nyakamon csung. Pisilni nem tudok elmenni tole mert jon utanam. Ha bezarom h furdo ajtajat addig, ordit h engedjem be. Leul jatszani egyedul, de huz be a szobaba hogy uljek az agyon es nezzem. Nem akarom a kis lelket bantani, igy bemegyek hozza, de mar tenyleg nem tudok tole semmit sem csinalni. A postaert eddig siman kiengedett, most irdatva szalad utanam. Pisilni eddig eljart egyedul, most huz h kiserjem ne es uljek le addig a szonyegre. Ha nem mennek vele, inkabb bepisilni. Delelottonkent 2-3 orat ul a konyhaban mig fozok, csak h egy percre se veszitsen szemelol. Ma pl ebedelt , felalltam es kozoltem h mindjart jovok. O mar pattant is felt es ordibalt h anya hol vagy? Nem fel a hazban, ez biztos, pedig mar gondoltam ra en is. Remelem ez csak egy ilyen korszak. Delutan azonnal felebred ha felkelek mellol altatas utan. Azonnal pattan ki az agybol, igy minimum 1,5 orat mellette szoktam fekudni mert maskepp nem aludna.
2015. szept. 1. 13:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Oo bocsi a sok hibaert :( telefonon elutottem es nem vettem eszre :(
2015. szept. 1. 13:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem életkori sajátosság. Nekem csak egy lányom van 2,5 éves, és most lett extrém anyás. Amúgy nagyon barátságos, közvetlen gyerek, mindenkivel (felnőttekkel-gyerekekkel) jól elvan, de pár napja elkezdte, hogy csak és fürdethetem, altathatom, és mellettem hajlandó aludni. Ha nem így történik, bömböl, hogy "anyuciii". "Anya gyere idee!"

Ismerősöktől is hallom, akiknek ilyen korú gyerekük van, hogy 2,5-3 éves korukban anyásak lesznek egy időre, de aztán "kinövik".

2015. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondold át, hogy érhette-e valami, ami miatt nem érzi magát biztonságban nélküled. Nincs valami változás az életében? Kistesó, ovi, akármi...


Ha minden ok, akkor valószínűleg tényleg csak átmeneti életkori sajátosságról lesz szó.

2015. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!