Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amiota megszületett a 2....

Amiota megszületett a 2. babám, azota gondok vannak a memoriámmal, nem tudok koncentrálni stb. Azt hittem h ez majd elmulik, de már 5 honapos a babym és én még mindig hülye vagyok. Másnál is elöfordult ez?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 01:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első baba, 10 hónapos, és egyre feledékenyebb vagyok én is.
2013. júl. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2 es fel evesem van es detto! Terhessegem ota!!! Mindent fel kell irnom a falinaptarba. Tiszta gyogyped!
2013. júl. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én azóta mindig félreütöm a betűket, és sokszor a szavak sem jutnak eszembe.
2013. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ezek nekem is megvannak, főleg a feledékenység! sőt, suta is lettem. sétálunk Apával az utcán és neki megyek, elmegyek mellette itthon és bele ütközöm. .. míg terhes voltam azt hittem, h. csak a pocak miatt nem érzékelem, h. "meddig tartok",de sajnos megmaradt :S
2013. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Omega 3 jó erre is. Ha rendszertelenül szedem nekem is tompább az agyam. Próbáld ki. A babának is jót tesz, már terhesség alatt javasolják a szedését.
2013. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem a helyesírásommal lett probléma, olyan dolgokat ütök el rendszeresen, hogy nem győzök csodálkozni magamon.

Rendszeresen elfelejtek dolgokat, pl. elindulok a boltba margarinért és hazajövök nélküle. Listát kell írnom már a bevásárláshoz, a cukrot a hűtőbe teszem és mindennek nekimegyek én is :D Mondjuk az elesések, hát terhesség előtt is gondok voltak a koordinációs képességeimmel, de a többi az új, most 10 hónapos a lányom :D Lehet, hogy tényleg megpróbálkozok valami vitaminnal, nem szeretnék nagyon leépülni :(

2013. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
na ez nálam is így van.sokszor hülyének érzem magam.nem tudok figyelni koncentrálni.megpróbálom és is ezt az omega 3at
2013. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nahát, azt hittem, hogy ez csak velem van így:) 3 éves a nagyobb fiam, 10 hónapos a kicsi. A második terhességem óta én is feledékeny vagyok, alap szavak nem jutnak néha az eszembe, és a helyesírásom borzasztó...

Szerintem vagy a fáradtságtól van, vagy attól, hogy nem edzem az agyam. Hiszen lassan 4 éve vagyok itthon, ritkán érnek új ingerek, nem kell más fajta feladatokon gondolkodnom, alig találkozom felnőtt emberekkel. És sajnos olvasni vagy nincs időm, vagy lusta vagyok hozzá, inkább pihenéssel töltöm a kis szabad időmet.

2013. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat:))Kiprobàlom az omega 3at:))Azért megnyugodtam, h nem csak nàllam vannak ilyen gondok:))
2013. júl. 19. 12:38
 10/13 anonim ***** válasza:

A sutaság is, most, hogy mondjátok. Én is időnként úgy szédelgek, mint egy részeg, reggelente főleg, cikkcakkban érkezem a konyhába a kávémért, és háromszor átesek szegény cicámon.

És a helyesírás oké, de kezdek diszlexiás lenni, egyre gyakrabban keverem össze a d és g betűket.

2013. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!