Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesen elengednétek nyaralni...

2 évesen elengednétek nyaralni a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Apósék pénteken jönnének érte és vasárnap hoznák vissza. Nagyon jól elvan velük és szeret is velük lenni.

Az az egy bajom van hogy mikor legutóbb visszahozták (korházban voltam) akkor felborult az alvása, vagyis alig akart délutánonként aludni illetve este is később fél 9 9 fele aludt el. Lehet csak a meleg miatt volt ez.


2015. szept. 2. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
El.
2015. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Simán.
2015. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, miert ne?!
2015. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mert egy két okos anyuka megszólt emiatt. Igazából attól félek nem e fog hiányolni. 150 km-re lesz.

bár múltkor sem hiányolt. Csak mikor mi is ott vagyunk akkor anyás és apás de ha nem lát minket nem hiányol.

2015. szept. 2. 16:44
 5/13 anonim ***** válasza:

El.

sokan ezt ki is használják, és akkor addig elmennek egy hétvégére valahova. Meleg, idegen környezet...de hát visszaszokott,nem? :)

2015. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezek az anyukák a 2. vagy többedik szülésnél viszik be magukkal a gyerekeket, hogy ne legyen anyahiányuk?
2015. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó nem igazán értem a kérdésed.
2015. szept. 2. 16:56
 8/13 A kérdező kommentje:
5-ös. Igen visszarendeződött kb 2 hétig szenvedtem vele :)
2015. szept. 2. 17:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Más anyák milyen alapon szólnak be? :D

Es mit mondtak?

2015. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elengedném, el is engedtem.

Az alvás meg sok mindentől felborulhat, nálunk pl. a lányom másfél éves korától nem aludt sem itthon, sem az oviban.

Szóval még ilyesmi is lehet a háttérben.

2015. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!