Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elengednétek 5,5 éves gyereket...

Elengednétek 5,5 éves gyereketeket egész napra számára idegen emberekkel?

Figyelt kérdés

A cégünk gyereknapi programot szervez, minden évben viszik a dolgozók gyerekeit valamerre. Idén megkérdezték, hogy elengednénk-e a fiúnkat, a Tropikáriumba viszik őket (Miskolcról). Én nemet mondtam. De közben ott motoszkál bennem, hogy jól tettem-e? Egy 10 éves kisfiút ismer közelebbről, aki megy. A felnőttek ismerik őt, de ő nem igazán emlékszik rájuk (mikulás-vonat és egyéb céges rendezvényekről).

Nyáron egyébként családi program lesz a Tropikárium.


2015. máj. 26. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Kizárt dolog!


6 éves kisfiam van, többek közt.

2015. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
nem
2015. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha van megfelelő felügyelet, akkor hagynám, hogy a gyerek döntse el. lassan suliba megy, meg kell tanulnia elszakadni egy kis időre akár "idegen" emberekkel is
2015. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
én is ráhagynám a döntést,ha a felügyelőkben megbízom.
2015. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 7 éves a fiam. Nem engedném. Még felnőttként se lenne kedvem így menni. Persze megkérdezném tőle is, hogy mit akar. Nyáron Úgyis mentek. Ha mégsem, akkor kárpótlásul elmennénk.
2015. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem engedném el viszont ha van rá mód elmennék kisérőnek és akkor okés a dolog.
2015. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem engedném el. Te nem mehetsz?
2015. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Én hagynám, hogy ő döntse el. Ha akarna menni, elengedném.
2015. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle is, nem tudja. Menne is, meg nem is. Ettől is tartok, hogy esetleg reggel a busznál gondolná meg magát, mikor már tényleg tudatosul benne, hogy mi nem megyünk. Sajnos mi nem mehetünk, korlátozott a busz férőhelye, ilyenkor a szakszervezetisek szoktak menni, ők felügyelnek rájuk. Bennük meg is bízom, ezzel nincs gond.

Iskolát csak jövőre kezdi, mivel őszi születésű.

Ritkán látott nagymamával is elengedem 2-3 napra simán(1 évben max. 2szer találkoznak, mert anyukám külföldön dolgozik, ritkán jut haza, és olyan 2,5 éves volt, mikor először találkoztak), meg apósommal is folyton "csavarognak", de ez mégiscsak más, számára idegen emberek.

2015. máj. 27. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!