Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Általában hány évesen tudja...

Általában hány évesen tudja egy gyerek kitörölni magának nagywc után?

Figyelt kérdés
Unokaöcsém 7 éves, most ment 2. osztályba, de még mindig az anyja töröli a fenekét. Csak nekem fura ez? Miután wc-zik kiabál és szalad az anyja megtörölni. És ha a suliban kell kakiljon akkor a tanítónéni töröli neki? Nem kötekedni akarok, csak tényleg nem tudom, hogy normális ez ebben a korban?
2015. szept. 6. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
5-6 éves korra sikerül nekik tökéletesen - akkorra lesz elég hosszu hozza a karjuk. Unokaocsednek menne, csak az anyja kellene hogy rahagyja
2015. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is menne neki, mert amúgy teljesen jól fejlett, okos, ügyes gyerek. De az anyja csinál fura dolgokat. Olyan 6 éves koráig vele aludt a gyerek...
2015. szept. 6. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megy is neki, csak otthon kényelmesebb így, az anyja ehhez szoktatta. Az oviban sem szaladnak már mindig velük az óvónők, dadusok.

Nekem most 3,5 éves. Már magának törli szépen (kivéve amikor megy a hasa vagy valami miatt hígabb a kakija, amit még ő nem tud rendesen törölni, akkor kell a segítség).

2015. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 és fél éves korában már ment a kisfiamnak.

Szerintem se arról van szó, hogy nem megy neki, csupán így az egyszerűbb anyukának és a gyereknek.

2015. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5-6 évesen.
2015. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-6 évesen.
2015. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-6 évesem ,az 5 éves lányom már tudja.
2015. szept. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!