Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit játszunk 2 és fél éves...

Mit játszunk 2 és fél éves lánykánkkal?

Figyelt kérdés
Üdvözletem! Ötleteket szeretnék kérni, hogy mit játszunk a két és fél éves kislányunkkal. Napi szinten sokat foglalkozunk vele, rajzolunk, mesét, mondókát olvasunk, kirakózunk, énekelgetünk, betűkirakózunk, dominózunk, gyurmázunk, főzőcskézünk. Ezeken kívül szeretnék egyéb játékokat is játszani Vele, hogy ne unja meg ezeket. Bármire nyitottak vagyunk, akár angolt is szívesen tanítanánk játékosan. Várom az ötleteket! :)

2015. szept. 8. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Próbálj olyan játékokat játszani vele, amely mozgással jár mert ebben az életkorban nagy a mozgás igénye. Például fogócska, tánc, labdázás.
2015. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Betűkirakó?


Az én lányom sokat szeret mozogni, táncolni. YT-on nézünk ovis gyerektornát és azt csináljuk.

Legózni is szoktunk már.

Építünk bunkert és oda bemenekülnek a kedvenc plüssei az eső elől, aztán ha kisüt a nap akkor előjönnek.

2015. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A betűkirakó nekem is szemet szúrt!
2015. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hinta, csúszda, bújócska, bicikli, labda

Festés, memória, gyöngyfűző

Járjatok el babás foglalkozásokra, ahol ötleteket is gyűjthetsz és más gyerekekkel is játszhatsz

2015. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kavicsfestés, só-liszt gyurma, makkgyűjtés, diavetítés, biciklizés.
2015. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!