Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam allergiás a kutyasző...

A kisfiam allergiás a kutyaszőrre, milyen lehetőségeink vannak hogy szerető családot találjunk neki?

Figyelt kérdés

A kisfiam 2,5 éves. Kb fél éve kezdődtek igazán a tünetek.

Folyamatos tüsszentés, szemviszketés, ha a kutyussal játszott utána piros foltok amik viszekettek neki. Elvittem allergia vizsgálatra ami kimutatta, hogy allergiás a kutya szőrre. Próbáltuk homeopátiás szerekkel kezelni de nem használt. Erősebb gyógyszerekkel pedig nem szeretném tömni őt.

Így hosszas mérlegelés után arra jutottunk, hogy elajándékozzuk.

Sajnos családon belül senki nem tudja bevállani. A szívem szakad meg érte mert imádjuk őt mindannyian, de a gyerekem egészsége ez esetben fontosabb. Milyen lehetőségeink vannak, hogy szerető otthonra találjon?



2015. szept. 11. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

gyámügy segít örökbeadni, sok szülő vár 25 éves kisfiúra, gyorsan fog menni.


vagy inkább a kutyust ajándékozzátok el, az egyszerűbb és kevesebb a procedúra, facebookon hirdesd meg, vannak ilyen csoportok meg az ismerőseid között is lehet van aki befogadná, az talán még jobb lenne, tudnád hova kerül.


persze, gondolom a 2.-ra gondoltál te is, de azért érdekesen tetted fel a kérdést, egy percre azért fennakadtak a szemeim :D

2015. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves akart lenni, bocs :)
2015. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Így elolvasva tényleg kicsit furcsa, csak már végső elkeseredettségemben írtam ide.


Persze, a kutyus elajándékozásáról szól a kérdês!!!


Ezek a csoportok mennyire megbízhatóak?

2015. szept. 11. 16:24
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg facebookon meghirdetni az ismerőseid között, róluk mégiscsak jobban tudod mennyire megbízhatóak.

Ha nem sikerül, akkor hirdesd meg kutyás csoportokban, megpróbálhatod leinformálni az örökbefogadót, de sajnos nem tudhatsz semmi biztosat. Hiába ígéri le a csillagokat az égről, ha aztán két hét múlva már megunja a törődést. Azért általában nem ez a jellemző.

2015. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az fentről kimaradt, hogy baráti kör is kizárta.

Akkor megpróbálok utána nézni ezeknek a csopirtoknak. Köszi.

2015. szept. 11. 16:29
 6/19 Duenna ***** válasza:
38%
A gyerek ki fogja nőni a kutyaszőr allergiát. Megszokja a szervezete, és kinövi. A kutyát fürdessétek meg havonta egyszer-kétszer allergiát nem okozó fürdetőszerrel.
2015. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajta a kutya?

az se mindegy azért...és mennyi idős?

Én 6 és 3 évesen fogadtam örökbe a kutyáimat...nem esélytelen h jo gazdit találj.

2015. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

És ha 5 év múlva növi ki akkor addig, folyamatosan tegyem ki ennek?

Ez egyikünknek sem jó.

Én allergiás vagyok kiskorom óta az eperre, nem nőttem ki.

2015. szept. 11. 16:36
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Vagy kinövi vagy nem. Viszont addig sem kellene engedni,hogy taknya-nyála egyben legyen, könnyezzen stb.

Imádom a kutyákat, nekem is volt, amíg meg nem halt (igen, meghalt), de a gyerek azért előrébb való.


Kérdező! Esetleg tedd fel a Facebookra, hátha!

2015. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Törzskönyves bichon havaneise és 5 éves.
2015. szept. 11. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!