Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Irtatok mar a lappfoldi...

Irtatok mar a lappfoldi Mikulasnak? Hogyan mukodik?

Figyelt kérdés
Altalanos iskolas koromban irtunk, és vissza és irt 2x, meg az iskolába oran irtunk.nagyon nagy elmeny volt.rakerestem meg mindig van ez a szolgaltatas,de nem tul ertheto hogy mukodik....irni kell, ott a cim és legkesobb karacsony elott visszair.csak nem tudom kell -e fizetni, arrol nincs szo,de a magyar oldalak mindig fizetosek..van vkinek frissebb tapasztalata??? 20 év alatt biztos változott. Köszi
2015. szept. 12. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
És milyen intelligens,tanult ember az a Mikulás,hiszen a világ minden tájáról kapja a leveleket és mindenkinek az anyanyelvén válaszol vissza.Nekem is válaszolt kiskoromban magyarul,akkor ez nem tűnt fel.És az sem,hogy nem küldte a barbie babát,amit kértem.A szemét! :)(bocsi az offért)
2015. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban. Jó élmény volt, válasz is jött :). Jó 20-23 éve.
2015. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!