Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha más valaki használja a...

Ha más valaki használja a fürdőt, és közben valamelyik gyereknek hirtelen kakilni kell, akkor mi van?

Figyelt kérdés
Jövő héten utazom Pestre, és unokatesóméknál fogok aludni, és ott az a "WC-s" fürdőszoba van.
2015. szept. 13. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk külön van. De anyuméknál egybe van, csak le van választva. De ha bárki is fürdik, kisfiamnak mennie kell, akkor bemegy, és elintézi.
2015. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így volt akkor is amikor nem volt leválasztva.
2015. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bemegy és kakil
2015. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyerek?

Ugyanis ha már nem kicsi, akkor addig tudja tartani, míg az a valaki kész nem lesz.

Azért, ha nem hasmenésről van szó, akkor egy nagyobb gyerek tudja már tartani.

Ha viszont éppen most lett szobatiszta és még nem olyan biztonságos a dolog, akkor meg jobb ötletem nincs, a biztonság kedvéért vigyetek egy bilit.

Vagy ha megoldható a bemenetel, akkor bemegy, ha a másik fürdik, bár azt gondolom, hogy azért ez nem feltétlenül egy jó dolog, mert nem mindenki akarja vagy meri a másik előtt elvégezni a dolgát, vagy nem mindeni viseli el, ha mellette intézik a nagy dolgot. Vagy olyan is előfordulhat, hogy az a valaki, aki éppen fürdik, bezárja az ajtót.

2015. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, azt elfelejtettem odaírni, hogy nekem nincs gyerekem, unokatesóméknak van: A legidősebb 9, a középső 5, a legkisebb másfél. (még pelenkás)
2015. szept. 13. 18:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, és én tartok attól, hogy fürdés közben rájön valamelyikre.
2015. szept. 13. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 9 éves már kibírja és megtudja várni. Nagy eséllyel az 5 éves is. A kicsi meg gondolom pelenkás.

De alap hogy vendégségben nem nyújtózunk órákat a kádba, illendőbb csak zuhanyozni azt is minnél gyorsabban. Vagy várd meg még a gyerekek lefekszenek és az után menj fürdeni.

2015. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a 9 éves már simán addig vissza tudja tartani, max. beszólnak, hogy igyekezzen a másik a fürdéssel, de az 5 éves is tudja addig tartani, az én kisfiam is pont 5 éves és tudja már tartani, ha szükséges. Meg éppenséggel akkor simán lehet otthon bili, akkor elintézi abban.
2015. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!