Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szoktatok közösen játszani...

Mit szoktatok közösen játszani 4 éves kisfiatokkal?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok. Köszi, ha megírjátok.

2015. szept. 13. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Legó, memóriakártya-párkeresés, kisautók, homokozás, foci, könyvnézegetés, rajzolás, gyurmázás, geomag.
2015. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szokásos játékokon kívül 4 éves ikerfiaimat most a foglalkoztató füzetek érdeklik, az abban található feladatok. Elolvastatják, mit kell csinálni, aztán megcsinálják.

Ezen kívül velem főzni, apjukkal barkácsolni, szerelni, kertezni szeretnek mostanában.

2015. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Séta, sokat vagyunk fenn a budai hegyekben, ott bogarászunk, fotózunk stb.

Lego.

Vasút fából, autózás.

Gyurma.

De együtt szoktam vele főzni hétvégén, együtt vásárolunk ezt ő mind játéknak fogja fel, a takarítást is. Rajzolunk. Van amikor ő mesét néz (babóca, Thomas vagy a város hősei) én meg közben netezek. Ma pl. elültetett egy nagyobb cserépbe pár magot (szilva, barack meg találtunk bohócsapka paprika magot is) azt fogja öntözni majd meg várja, hogy kikeljen. Pötyivel is játszunk. Domino.

Azzal a geomaggal egy ideje szemezek, nem tudom az milyen lehet.

Ha az idő engedi játszótérre is járunk.

2015. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vonat és autó a kedvenc, de szeret építeni, mesét nézni, hallgatni, könyvet nézegetni. Gyurma, kert, motor, futóbicikli, játszótér, labda, nyáron medence. Memória, feladatok (pl. lük), foglalkoztatók. Sajnos rajzolni, kirakózni nem szeret.
2015. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. szept. 14. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!