Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szoktattok játszani a 2,5...

Mit szoktattok játszani a 2,5 éves kisfiatokkal? Mivel kötitek le bent a lakásban, ilyen rossz időben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
olyan nagyon rossz idő nincs,egy pulóver és mellény és máris lehet menni motorozni,bent meg nézünk mesét,rajzolunk,színezünk,most kapott egy parafás barkácskészletet imádja szögelgetni,de szeret gyurmázni,szeret könyvet lapozgatni.én ilyenkor szoktam egy két olcsóbb játékot venni neki.ja és a kirakók,puzzlézik sokat.
2011. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

gyurmázás, rajzolás, mesenézés, meseolvasás, kipakoljuk a játékosládát, megnézzük mi van az alján, olyan játékok amikkel már hetek óta nem játszott, takarítás, imád port törölni, porszívózni,

de szerencsére már kisütött a nap

2011. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Labdázás,pakolás,de szeret nekem segiteni is.Amugy nincs rossz idő,hacsak nem villámlik meg zuhog,akkor én viszem le.
2011. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

süssetek valamitt, pl pogácsát, ebben szeretnek részt venni, vagy valami egyszerű pudingos tortát, filléres dolog, mert csak piskóta tej és pudingporból áll, és mégis jól leköti, fel is díszítheti

egyébként rajzolás, gyurmázás, festés

játékos láda kipakolás tényleg nagyon jó

töltsd fel a kádat és tedd tele müanyag játékokkal

új mesét szerezzetek be

látogassatok meg valakit, mama , barátnő, keresztanya, szomszéd néni ...

2011. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!