Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiam mindenhol szeret...

4 éves fiam mindenhol szeret lenni csak itthon nem. Már kezdem úgy érezni, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Elváltunk a férjemmel egy éve, és mindig azt mondogatja a fiam, hogy hozzá fog költözni. Meg ha meg jön az anyukám akkor egyből könyörög hogy had aludjon ott nála. Mind ha itthon nem lenne jó neki. Minden alkalmat megragad hogy ne kelljen itthon aludnia :( Úgy érzem elveszítem öt :(

2015. szept. 14. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
És ezt mind 4 évesen?
2015. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem unalmas vagy nyomasztó neki otthon?

Miket csináltok, amikor otthon vagytok? Neked milyen az általános hangulatod?

2015. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden oké, csinálok programokat, van sok játéka, sokat beszélgetünk, játszunk. Van egy húga, öt is imádja. Szeret neki segiteni. És még is minden alkalmat megragad, hogy ne kelljen itthon lennie
2015. szept. 14. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy 4 éves gyerek már tud olyan szinten beszélni, hogy nem a gyk-hoz kéne fordulnod segítségért, hanem hozzá. Beszéljétek meg miért szeret ott lenni, mi a baja, ha már magadtól nem tudod.
2015. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem magam mindig. Az anyukám otthonülő, én meg mindig közösségben akartam lenni, és hogy történjenek körülöttem a dolgok. Amióta az eszemet tudtam (17 hónapos koromtól), az a fő élményem, hogy be vagyok zárva otthonra és unatkozom, és elvágyok gyerekek, emberek közé, buliba, stb.
2015. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az meg természetes egy 4 évesnél, hogy szeret felfedezni. Én is sokkal jobban szerettem mamámnál aludni, mint otthon, mert mamám (ahogy a mamák általában) mindent megengedett. Meg jó azért, ha a gyerek világot lát, több helyet megismer, és nem az otthoni 4 fal közé van bezárva állandóan.
2015. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán csak hiányzik neki az apukája. Te meg kvázi "unalmas" vagy, mert mindig ott vagy. Talán nem dolgozta fel igazán, hogy mi is ez a válás és mivel jár.

Szerintem ha huzamosabb ideig az apukájánál lenne, akkor biztosan te hiányoznál neki.

2015. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom (5 éves) egy éve azt hajtja, hogy koltozik az anyósomékhoz, mert ott mindent szabad. El kell engednek a fuled mellet ezt a kijelentést. Most már eljutottunk oda, hogy csak kulon házba fog tolunk koltozni ha nagy lesz és nem egy másik faluba a mamáékhoz.
2015. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!