Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A youtubon láttam egy videot...

Lilithmoon kérdése:

A youtubon láttam egy videot amiben egy bizonyos olaj használatával, CASTOR OIL-lal növelhetjük szempilláink számát és a hajunk is dusabb lesz. Már mindenhol kerstem, de magyarországon nem láttam. árulnak egyátalán itthon ilyet?

Figyelt kérdés
ha tudjátok hol árulnak feltétlenul irjátok meg ,meg h kb milyen árkategüriába tartozik

2015. júl. 27. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj néven szinte a csapból is ez folyik. Nem drága, ha nagyon unatkozol, próbálkozz vele, de azért nem kell mindent elhinni, amit a neten olvasol, hatalmas csodát nem fog tenni.
2015. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg,ha vetted volna a fáradtságot,és a fordítóba beütöd,láthatnád,hogy a castor oil angol kifejezés,ami magyarul a ricinusolaj,amit kb.minden gyógyszertárban lehet kapni kb.200ft/dl.Kis üvegben árulják.
2015. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!