Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek milyen fa játékot...

Szerintetek milyen fa játékot vegyek öt éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés

kérlek ne az általános játékokat írjátok, mert azt már néztem, és olyan legyen, amit tényleg élvezne. Lehet kinti is, és benti is, mert nagy udvarunk van, és ha tudtok esetleg olyat, amit a barátaival is játszhat, az is jó!

A válaszokat előre is köszönöm :)



2015. szept. 15. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bentre várépítő, kintre hinta-mászóka-kis faház...
2015. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bentre ezt venném, kintire sajnos nincs tippem, nincs kertünk :(

[link]

2015. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudnánk, hogy mit élvezne? Azt neked kellene tudni!
2015. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy általános játék?


Nekem elsőre a fasínes favonat jutott eszembe (IKEA, Teso, Fakopáncs). Van mágneses céltábla fából, ilyen darts szerű csak nem hegyes. Nálunk a fa építőkocka is menő még 6,5 évesen is!! Nagy kedvencem a SES barkácskészlet, fiúnak szinte kihagyhatatlan ziccer, de én a lányomnak is meg fogom venni karácsonyra (jaj bocsánat azt angyalok fogják hozni).


Kintre persze hinta, mászóka, de a két kategória között elég nagy a különbség minden téren. Nem értem igazából, mire gondolsz.

2015. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! A párommal most néztük ki mi is a kisvonatot! Kintre valami egyszerű lábbal hajtós biciklire gondoltunk, a mászóvár is jó ötlet csak vagy drága, vagy munka van az összeépítéssel...

Bentre valami egyszerű fa társasjátékra gondoltam, nem tudom, ismertek e ilyeneket.

2015. szept. 16. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de az én fiam 5,5 éves, és biztosan nem vennék neki egyszerű lábbal hajtós biciklit, hanem olyat, amiről hamarosan lekerül a pótkerék....

Fa társasjátékot csak kétfélét ismerek: domino és memória.

Nézz körül a fakopáncs oldalán.

2015. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


ezeket néztem, és nagyon köszönöm a válaszokat!!

Nagyon hasznos volt a link is!

Az én kisfiam csak most lesz ötéves az ősz végén, és valami olyannal szerettük volna meglepni, aminek igazán örülne, és hasznos is.

A fa játékokat jobban szeretjük, mint a műanyagokat, azért ezt kértem. Építő kockája meg már volt.

Elmentünk játékot nézni egy SPARba, meg egy játékboltba is, de a kínálat siralmas volt... Azért érdeklődtem itt. Köszönöm a válaszokat, és ha valakinek van még nagyon jó tapasztalata, azt kérem ossza meg! :)

2015. szept. 17. 01:24
 8/11 anonim ***** válasza:

tolható szárnyát csattogtatós lepkét!


[link]



a műanyag hamar tönkremegy, letörik a farka amire a botot kellene ráhúzni és megjavíthatatlan

[link]

2015. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

és van olyan játék, amiből tornyot lehet építeni, azt nagyon imádják!


[link]

2015. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]

Egyedül is lehet játszani, fejleszt, és több nehézségi fok van benne. Szerintem nagyon jó.

2015. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!