Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülinapra a gyereketeiknek...

Szülinapra a gyereketeiknek inkább süttök vagy rendeltek tortát? 6 éves fiu anyukája.

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha tudnèk sütni, akkor sütèm, de mivel nem tudok, ìgy rendeljük, vagy anyòsom süti meg.
2015. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én sütöm,idén tortaostyát rendelek rájuk,ettől lesz egyedibb :)

Tavaly egy 6 pöttyös Lego alakú tortát sütöttem,a 6.szülinapjára...

2015. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tavaly próbáltam sütni, de kuka lett a vége.


Idén együtt fogunk nekifeküdni a 4 évesemmel, de van vésztervem :-)

2015. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én mindig rendelem a cukrászdából!Minden héten sütök sütiket,többször csináltam gyümölcstortát is,mindig finomak is lettek,de egy szülinap az más,szerintem.Egyébként nekem jobban ízlenek a cukrászdás sütik és például egy fényképes tortát én nem tudok kivitelezni otthoni körülmények között.
2015. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Változó. Itthonra jobban szeretem én sütni, de nem mindig fér bele az időmbe sajnos. Amit az oviba vitt, azt boltban vettem (nem rendeltem).

Sajnos jártam már úgy is, hogy az itthonra sütött tortát iszonyúan elrontottam, ezért kénytelen voltam s.o.s. venni egyet. De amúgy szeretek sütni, úgyhogy próbálok itthon alkotni valamit.

2015. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!