Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennél kislánynak 5. szülinapr...

Vennél kislánynak 5. szülinapra felnőtt fésülködő asztalt?

Figyelt kérdés

Én sosem voltam lányos, de ő annál inkább. Nadrágot fel se hajlandó venni, mert az fiús:D Persze változhat még, de szerintem marad hosszúhajú, mert már most nem engedi, hogy kicsit vágjunk belőle. Szereti, ha megcsinálom a haját, habár én nem sokat értek hozzá, mert én mindig is rövidhajú voltam, de ő bele fog jönni, tudom. Plusz én soha nem sminkeltem magam, de szerintem ő fogja.

Most újítjuk a szobáját: beépített szekrény áthidalóval-fehér, egyszerű. Azt tervezem, hogy veszek bútormatricát és azt ragasztok rá (jégvarázsosat-kedvenc), és a szépítkezőre is lehetne, így már kislányos lenne.

Jelenleg minden nap a wc-re ültetve csinálom a frizuráját, mert máshol nem tudom.


2015. febr. 27. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolnám, hogy örülne neki, akkor vennék, de nem tudom, hogy egy öt éves kislány mennyire értékelne egy bútort. Ha szeretne, akkor igen, de szerintem lehet kapni direkt kislányosat is. Vagy ha felmatricázod azt is, akkor lehet felnőtt is szerintem.

De én attól tenném függővé, hogy valóban ajándéknak tekintené-e.

Nekem régen anyukám Óra-ékszernél dolgozott, és gyerekként egyszer teljesen felháborodtam, hogy miért kapok én állandóan arany ékszert, mikor az nem jó semmire :).

2015. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen vennék neki a helyedben :)
2015. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
El tudom képzelni, hogy örülne neki, főleg, ha fölmatricázom. Azért akarok felnőttet, mert ha most megszokja, hogy van, akkor később is kell majd neki, és akkor ha most gyereknek valőt veszek, vehetek újat, ha kinövi a gyerekeknek valót-alacsonyabb asztal és szék magasság.
2015. febr. 27. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Asztalra állítható tükör (esetleg alatta kis fiókkal) is jó megoldás - bármilyen asztalból, íróasztalból, komódból fésülködősztalt "csinál".
2015. febr. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!