Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit vennétek egy 3 éves...

Ti mit vennétek egy 3 éves kisfiú szülinapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Teljesen elvesztem a játékok birodalmában!

Fogalmam sincs, hogy mit vegyünk! 3 éves lesz az unoka öcsém, szereti a motorokat, autókat, dínókat mindent ami csupa kisfiús.


Olyan játékot szeretnék ami nem csak pár műanyag kis autót vagy pár műanyag kis dinót. Ennél picit komolyabbat szeretnék de persze nem horror árban.

Max 5-6-7 ezer ft-ig.

Tudnátok tanácsot adni? Köszönöm szépen :)



2015. szept. 22. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Okos telefont, tabletet, esetleg laptopot. :D

Najó ez volt a vicc...


Vegyél neki valami építőkockát. Ne legót, mert azt lenyelheti.

2015. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

írom hogy az unokahúgaim miket kaptak 3 évesen kb:


hintaló, diavetítő, játszósátor, bicikli (anyukával egyeztess milyenre van szükség) tudom ezek drágák, de használtan is ki lehet kapni olyan jókat!

gyurmakészlet, dupló legó, matchbox készlet, pénztárgép játék konzervekkel és bevásárló kocsival, Zingo társas (vagy bármilyen társas szerintem jó ajándék, ha van tesó vagy sok kis barát)

2015. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam nemrèg töltötte a 3- at. Játèk szerszámokat kapott, mert imád szerelni.
2015. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2015. szept. 22. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az en kisfiam meg ket evesen kapott egy fa jatekvonatszettet, es azota is imadja, allandoan bovitjuk, mar behalozza vele az egesz lakast. Most mult 3 eves, es ehhez kert kiegeszitoket, sinek, utkozok, alagutak, hidak. Ha erdekli a szoban forgo kisfiut es meg nincs ilyene, akkor nagyon megeri az arat. Sokaig fogja szeretni. De egy kukasautoval, daruval, busszal sem tudsz melle loni szerintem. Mindenesetre az anyuka is biztosan tud adni par tippet.
2015. szept. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 3 lesz a héten.Magas,hosszú lábú,22kg.Most kap tőlünk egy Bambino Lük alapot és 1-2 füzetet hozzá.Már nagyon igényli a feladatokat.rengeteget olvas,könyvtárba járunk,mesél pl:Bogyó és Babócát.mamáéktól egy 16-s méretű segédkerekes biciklit kap,mivel a legnagyobb motor is kicsi már neki,smartbicaj már súlyhatáros,és már rendesen tud biciklizni.Jövő héten kezdi az ovit,eddig otthon voltam vele.Ja, van vagy 10 Duplo készlete,agyn szereti,szerinem ez fiúnak is szuper ajándék.Brendonban szokott akció lenni.
2015. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!