Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislánynak mit lehetne venni...

Kislánynak mit lehetne venni 2. szülinapra?

Figyelt kérdés
Lányomnak lesz a szülinapja. Tőlünk ágyat és futóbiciklit kap, mamától cipőt. Keresztannyja kérdezte,hogy mit vegyen neki. Azt mondta játékot nem igen akar mert hamar megunja. De szerintem nem. Gyermeked mit kapott szülinapjára amit értékel is? Ja és tortát is kap. :)
2015. szept. 23. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van már szánkója? Az hosszú távon jó lehet és hamarosan ki is próbálhatja.
2015. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen van :)
2015. szept. 23. 07:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Babakonyha, babaház.
2015. szept. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kerti óriás csúszdát kapott. keresztapjától egy babakiegészítőkkel teli táskát, van benne a bilitől kezdve, cumi, kanál, tálka, pelus. na ezekkel rengeteget játszik.
2015. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Játszóteret fog kapni a jövő héten-az udvarra homokozó, hinta, csúszda, mászóka, házikó, kis pad székkel-az apja meg a keresztapja készítik fából.
2015. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már csak és kizárólag az okosjatek.hu oldalról választok (vagy bármilyen más ilyen készségfejlesztő, értelmes játékboltot mondhatnék). Nézd meg a honlapjukat, szuper jó játékokat lehet kapni, amikkel biztosan szívesen játszik. Ugyanaz volt a gondom nekem is, mit vegyek a gyerekeknek, egy 20. plüss, vagy kisautó, vagy baba, vagy mütyür igazán nem kell otthonra. Na akkor rátaláltam erre a boltra, és aztán be tudtam menni személyesen is, hát el voltam ájulva. Gyerekkel együtt lehet menni, ki vannak téve a játékok kibontva, lehet velük játszani, megnézni, rögtön látod, hogy mi az ami érdekli. Felér egy játszóházas élménnyel (nem a rohangászós része, hanem a játszóházban lévő játékok része).
2015. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!