Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Ti másfél évesetek milyen?

A Ti másfél évesetek milyen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mennyire veszi a non verbális kommunikációt másoktól...idegenektől. Van két unokatesó akik kisebbek még de ők mások. Tehát ha valaki pl kukucs játékot akar vele játszani csak mereven tekint maga elé., vagy ha a boltba összefutunk egy nénivel akkor is csak néz..nem ijed meg vagy ilyesmi..de nem is mosolyodik el.Lehet hogy megválogatja hogy kire mosolyog? Normális ez? Ennyi idősen mi a normális?

2015. szept. 24. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
az én lányom ugyan még csak 14 hónapos, de viszonylag hamar visszamosolyog. A férfiakra csak bámul mint borjú az új kapura, de ha vigyorognak rá a boltba vagy a postán a nénik, akkor ő is mosolyog. Szerintem e egyáltalán nem oszt nem szoroz, életkori sajátosság, ha inkább fürkész mint hogy ismerkedjen, ne aggódj ezen :)
2015. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam, a férfiaktól és a vehemensen közeledő idegenektől fél, néha sírva fakad (mondjuk sosem értettem miért kell egy gyerekhez visítva közeledni..)de érdekes módon a fiatal nőkre, lányokra vigyorog mint a vad alma. A gyerekekre öröm ujjongással reagál. Szerintem ez gyerek függő, mint megannyi más.
2015. szept. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem így van...csak látok nála kisebb gyerekeket - akik mosolyognak, megijednek, sírnak, nevetnek az én kicsikém meg csak mintha nagyon mélyen elgondolkodna...fűrkészi a másikat..és semmi mást nem csinál senkire - se fiatalra, se öregre, se férfire se nőre..
2015. szept. 25. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!