Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol veszitek a 5-6 éves...

Hol veszitek a 5-6 éves fiatoknak a melegítő alsókat? Újan, használtan? Mennyiért?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

H&M-ben vettem mostanában. Ott jó gyerek ruhák vannak és mindig vannak jó akciók, így nem is drága. Most épp a melegítők is akcióban voltak.

Néztem Kik-ben is, de nekem azok nagyon rossz minőségűnek tűntek. Ami jobb volt, abból meg nem volt méret, csak nagyobb gyerekekre.

2015. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én lánynak, de a lidlben sokszor szokott lenni. Ahhoz, hogy az oviban az udvaron tönkrevágja tökéletesen megfelel.
2015. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, a Lidl-ben is vettem már, azok is jók. Csak ott elég ritkán van.
2015. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most az Aldiban 10.03-tól 3000/darab áron lesz.
2015. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Vigyázz, most néztem, az az ár csak szombaton lesz.

Közben én is utánanéztem, a H&M-ben van olyan akció, hogy 3000 ft/db egy nadrág, de ha kettőt veszel, a harmadik ajándék! Állítólag ez állandó akciójuk, úgyhogy oda fogok menni.


Köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 28. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:

H&M-ben és Tescoban szoktunk venni, na meg használtan a vaterán. Én pl most vettem a 2.5 évesemnek ovira 110-es nagyon jó állapotú melegítő nacikat (Tacco, H&M, Tescosat) 1000-1500ft-os darabáron.

Újként ezek 3000ft.

2015. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ahol éppen kapok :-)

Lidl Aldi Auchan Tesco ruha boltok

meg van itt egy nagyon jó használtruhás elég sok a cimkés új ruha

ja meg kapunk rokonoktól is

ár váltózó : 300.- tól összevissza

2015. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy barátnőmtől veszem őket akinek egy mérettel nagyobb fia van. Rengeteg jó minőségű ruhát vesz neki, a felét rá sem adja. Mikor szelektál, mert kinőtte a gyereke, én átveszem 800-1500 Ft közötti darabáron a nadrágokat tőle.
2015. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én nem vagyok hajlandó kiadni 3.000.-ot egy melegítő nadrágért, nekem a fiam 2-3 nap alatt tönkrevágja (térdét kiszakítja....).

auchanban aug. volt akcióban 1500.-ért a meleg, akkor többet vettem, most jól jön, nagyon jó minőségű volt.

turiban nézem, ha van, ott 500.-/db

azonkívül vaterán nézek csomagban, úgy is olcsón jön ki darabja és ha nagyon kell, mert mondjuk 4-et is tönkretett a héten akkor meg a kínaiban 1500.- nálunk, de azért tényleg rosszabb minőségűek

2015. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tesco-ban, H&M-ben szoktam venni, meg régebben a C&A-ban, de ott mostanság fiúkra alig lehet bármit is kapni, úgyhogy oda általában csak bemegyek, és már jövök is ki üres kézzel. Ja, meg még időnként a Takkoban is szoktam találni jó melegítő nacikat.
2015. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!