Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akik otthon vagytok...

Anyukák, akik otthon vagytok 1-2-3 gyerekkel, ti is így érzitek? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Ahogy ebben a cikkben le van írva?


2015. szept. 30. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont most olvastam én is :) Hát igen, én is nagyon egyedül vagyok távol a családtól, barátoktól. Igyekeztem kezdetektől amennyit lehet kimozdulni, seta, jatszóter, jatszóhaz, vasarlasok:dm, brendon, könyvesbolt, nagybevasarlas hetente 1* a tescoba, jarok mindenhova a kisfiammal, fodrász, autószerelő szóval mindenre magam vagyok ami sok feladatot ad. Néha elfáradok es elegem van de ez csak egy ket órat tart valahogy mindig kirangatom magam. Tormazok itthon vagy felkapom a futócipőt es tolom a babakocsit itt az utcánkba a bazi nagy emelkedőn. Vagy itthagyok minden szir szart a hazba es fogom magunkat beülünk a kocsiba es csak megyünk valamerre.
2015. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: segítseg nulla, ferjem nagyon sokat dolgozik főállásban vezető beosztas + vallalkozas. Ja es a kisfiam masfel eves koraig ordított allandóan azóta hisztizik
2015. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos igen:(

Elso babaval konnyebb volt meg,addig talalkoztam a baratnoimmel de most nincs idom semmire,pisiline se...

Egyebkent 2 gyerkocom van,4 eves kislany 2,5 eves kissrac most varom atesot;)

Ha gondoljatok irhattok privatba,szivesen beszelgetek mas anyukakkal es osztom meg a kis mindennapjaim:))

2015. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez az én életem is, röviden.
2015. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kell reklámozni?
2015. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ti is viszonylag sokat lógtok a neten és gyakran rendeltek innen-onnan kisebb dolgokat? (akár vateráról vagy egyéb oldalakról játékot, ruhákat)
2015. szept. 30. 18:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálam még az is van, hogy már két gyerekem van, és még az első gyermekem mikor megszületett, utána még tök sokat beszéltem akár telefonon a régi barátokkal, vagy emaileztünk, aztán miután megszületett a második kislányom is, és megint "bezárva" voltam az első hónapokban, ezek a kapcsolatok mind nagyon megritkultak, sokkal már hónapok óra vagy akár 1-1,5 éve sem beszéltem :-( A második gyereket már megnézni sem jöttek el annyian közel se mint az elsőt miután megszületett.
2015. szept. 30. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó a cikk,én is érzem néha így magam!A nyár viszonylag jó volt,mert több a programlehetőség,de a téltől félek,már előre depressziós vagyok,itthon-itthon-és itthon,ááááá a frász kerülget tőle.Fáradtság,kimerülés,lelkileg is a sok hisztitől,szabadságmegvonás,de ezek mindig javulnak amikor kapok egy ölelést és puszit.Jó hogy nem csak én érzek így.Néha jó egy kicsit kikapcsolódni,ezért is járok heti egyszer tornázni,néha meg kettesben valahová apával. 3 éve vagyok itthon,2 éves a fiam.Néha már úgy érzem várom hogy menjek dolgozni,de akkor meg hiányozni fog.
2015. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így.
2015. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!