Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A volt férjem nem akart még...

A volt férjem nem akart még egy babát, így a kislányomnak "bebeszéltem" hogy, ne vággyon kistesóra. Most 4 hetes kismama vagyok az új páromtól, hogyan segíthetnék a lányommal ezt a tényt megszerettetni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha alapjában véve vágyik rá, nem lesz gond. Ha van a baráti körötökben kisbabás család, menjetek el oda, engedd, hogy lenyűgözze a lányodat, aztán játsszatok sok babázósat, pl. tisztába teszitek a játékbabát, satöbbi, büfiztetitek...és a reakcióit figyelve fogod látni, melyik az a pillanat, amikor újra belelkesedik, és akkor mondd el neki, hogy egy pici baba az Ő kistesója szeretne lenni, örülne-e neki...Sok sikert!
2008. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fokozatosan adagold be neki a dolgot. Próbálj érveket találni hogy mi jó is van egy kis tesóban. Beszélj neki ismerős gyerekekről akik testvérek, hogy milyen jókat játszanak együtt meg ilyenek. Figyeld a reakcióit és kérdezz rá egy kis idő múlva mikor már sokat beszélgettetek erről a témáról hogy mit szólna hozzá. Légy türelmes , sose beszélj egyszerre hosszú ideig róla hátha akkor elutasdító lesz a dologgal kapcsolatban.
2008. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!