Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiús anyukák, a sokszor...

Kisfiús anyukák, a sokszor kicsi pisi az felfázásra utal?

Figyelt kérdés
3,5éves Kisfiam sokszor pisil pár cseppet. Főleg este csinálja tegnap meg ma. Nem is tudott el aludni végül adtam rá pellust. Rég szobatiszta már. A házi orvos néz vizeletet? Ha vinnék be? Vagy mi lehet ez? Azt mondja nem fáj ha pisil.

2015. okt. 21. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól még lehet felfazas. A házi orvos nem biztos, hogy néz vizeletet, de biztos el fog küldeni vizelet vizsgálatra!

Nyugi!

2015. okt. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálunk tegnap volt ugyanez...előtte sosem. Elalvás előtt 5 percen belül 3x ment el pisilni a kisfiam. Egész nap járkált pisilni elég gyakran, ő is azt mondja, nem fáj...Ja, és 6 éves a fiam. Én sem értem amúgy, arra gondolok, hogy felfázás lehet, attól még hogy nem fáj neki...a fiam sokat iszik egyébként is, a sok folyadék ilyenkor jót tesz. Ma már jobb a helyzet amúgy...
2015. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végül is jobban lett a kisfiad? Elvitted orvoshoz?
2015. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
El vittem persze. A vizelet negativ. De semmi változás. Alig tud el aludni annyiszor kell pisilni neki. Ő is iszik sokat. Este már nem engedtem pedig de ugy is. Tegnap előtt be pellenkáztam már sajnáltam. De nem pisilt bele. És nem is pisil be egyébként. Reggeli vizeletet viszek megint a dokihoz. Nem tudom mi lehet ez.
2015. okt. 25. 09:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma megint vittünk vizeletet,negativ. Azbesték mé iszonyatosak. Annyiszor kell pisilni menni és nem tud el aludni. Kaptunk beutalót hasi ultrahangra. Vizelet tenyésztés,vérvétel. Hallot már ilyet valaki?
2015. okt. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!