Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájó fütyire mit? Kamillás...

Fájó fütyire mit? Kamillás öblögetés segít?

Figyelt kérdés

2 évesemnek nem jött fel a bőr, és mivel most voltunk oltásra, a doktornő elég határozottan felhúzta neki. Azóta egyszer pisilt, de sírva, mutatta hogy fáj neki :(

Félek, nehogy emiatt visszatartsa, mi a teendő (sokszor a bilire szoktatásnál is visszatartotta, mert megszeppent).



2015. szept. 7. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
betadin oldat! akár óránként
2015. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Én nem értem ezeket a szadista dokikat, két évesen még semmiről sem voltatok lekésve.... Gondolom nem is szólt, csak nekiesett...

Kamilla és Betadinos oldat is jó és adj neki éjszakára Nurofent, hogy tudjon pihenni.

Sajnos neked is hátra kell húzni, mert ha rosszul hegesedik, nagyobb kárt okoztak vele, mint hasznot.

2015. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, elvileg csak megnézi... Utána mondta, hogy feljön az. Akkor csak egy kis pityergés volt, pár másodperces, már itthon pisilésnél sírt. Fürdettem kamillába és adtam neki Nurofent (amúgy is kellett, az oltás miatt).
2015. szept. 7. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Az esetleges sebek gyógyulásáig hátra kell húzkodni mindenképpen. A gyerekorvos szadizmusára én se találok megfelelő szavakat.
2015. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!