Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok, merre mentek a...

Mit csináltok, merre mentek a szünetben a gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kirándulás az erdőbe, másnap a gyűjtött termésekkel kreativkodunk, lesz egy mamás nap, lesz egy játszóház, lesz egy nagy játszóterezés egy nagy játszón ahova ritkán jutunk el, a többit még meglátjuk.
2015. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

enyém megy oviba szünetben is, de próbálok korábban végezni ilyenkor, így csavargunk :)

holnap madáretetőt fogunk csinálni és kitenni, ez a terv. kedden elviszem fodrászhoz, szerdán megyünk kabátot venni neki :) ha szép idő lesz akkor parkba is szeretnék még sétálni egy nagyot

2015. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kirándulunk holnap. Ma erdőben barangoltunk. Lesz olyan nap, amikor barátnőzünk. Mams nap is lesz. Majd Csodák Palotája lesz még.
2015. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó a csodák palotája ?
2015. okt. 26. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Én dolgozom ő meg oviban van szokott időben megyek érte .
2015. okt. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oviban van, én holnap barátnőzök, aztán a szokott időben hozom haza. Csütörtöktől viszont szabin leszek, szerintem elmegyünk a Pilisbe pár napra.
2015. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szabadságon vagyok a 3 gyerekkel. Könyvtárban voltunk, bicikliztünk, gesztenyét gyűjtöttünk, játszótéren voltunk. Itthon előkerültek a társasjátékok, kártyák.


Jó lenne felkeresni az őszi Balatont, Tihanyt;)

2015. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szabadságon vagyok a héten.

Tegnap állatkertben voltunk az egyik barátnőmmel és a kislányával,ma délután átjött hozzánk a nagyobb fiam barátja társasjátékozni,holnap Királyrétre kirándulunk a másik barátnőmmel és a fiával,pénteken cirkuszba megyünk a 2 barátnőmmel és a gyerekekkel,szombaton pedig felkeressük azokat a helyeket,amiről szól A Pál utcai fiúk könyv,mert az az ötödikes fiam kötelező olvasmánya.

Tartalmas szünet :)

2015. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!