Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Asztma, krupp? Hogyan kerülhet...

Asztma, krupp? Hogyan kerülhetem el?

Figyelt kérdés

Azt mondjàk a krupp elkerülhető hűvös szobàval,szellőztetèssel. Az asztma nem szereti a hideg pàràs időt. Fiamnak volt egyszer kruppja, asztmatikus allergiàja van, az àllatszőrre alergiàs, àllatunk nincs de mèg is nèha bereked,nem tud vègig mondani egy hosszú mondatot,mondja hogy nehezen veszi a levegőt.

A pulmonológiàn nem írnak fel neki semmit mert szerintük nem asztma,csak allergia,kerülje az àllatokat.

Ami a furcsa hogy volt kètszer kórhàzba ugyan itt ès akkor asztma miatt,kapott is buventolt de mikor vittem kontrolra ès receptèrt akkor màr nem írtàk fel,mondván nem kell neki. Ha baj van, akkor ilyen hűvös, pàràs időbe jelentkezni fog?

Köszönöm a válaszokat, szèp napot


2015. okt. 30. 07:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kerülhető el a krupp sem,nekem elhiheted,1 évig pokol volt az életünk,volt hogy havonta kórházban voltunk,vagyonokat öltem bele,hogy ne fulladjon be a gyerek,de hiába.

Ha baj van akkor párás,szmogos,hideg időben fog jelentkezni,pont most lesz szezonja.Inhalátorotok van? Az sokat segít.

2015. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen, van inhalàlónk.
2015. okt. 30. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!