Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kruppos kérdés, szerintetek...

Kruppos kérdés, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éves kisfiam most a délutáni alvásidő alatt ugatósan köhögött álmában. Félek hogy ebből befulladás lesz, ősszel már befulladt egyszer, azóta kéznél a kúp, calcimusc, Fenistil-csepp.

Félek az éjszakától, szerintetek beadjam este neki a kúpot, vagy várjam meg mi lesz éjszaka?

Tutira ez az esős idő hozza, novemberben is így volt, egy esős nap, és éjszaka minden előzmény nélkül úgy befulladt, hogy a kórházban kötöttünk ki. Félek.



2014. dec. 17. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is kruppos és már napok óta ugatósan köhög, de szerencsére még nem volt semmi. Nálunk is kéznél a kúp, én csak akkor adom be, ha gáz van és fulladozik. A kórházban a lelkemre kötötték, hogy csak akkor! Ha 15 p múlva nincs javulás, akkor irány a kórház.A Fenistilt ilyenkor mindig adom neki és naponta 4-5X sós oldattal inhalálunk.
2014. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Én sem akarom a kúpot indok nélkül beadni, de száz hogy éjszaka be fog fulladni. Sajnos nálunk így jött elő eddig minden előzmény nélkül, nem volt napokig tartó ugató köhögés, csak 1-2 köhhentés nappal, majd éjszaka közepén roham.
2014. dec. 17. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Előre ne add be a kúpot. Jól szellőztess ki, hideg legyen a szoba levegője. Ne takard be a hátát. És használj hidegpárásítót.
2014. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém most van belőle kigyógyulóban.

Babyluuf-fal kellett kennem a mellét és a hátát, a szobájában nem szabad fűteni és szellőztetni kell.

Kálciumot kellett adni.

2014. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kúpot sose adunk előre!!!
2014. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem adtam be. Nem fulladt be éjjel, viszont azóta is köhög, most már lázas is, vmi vírust bekaptunk, de nem fullad.

Mindenkinek köszönöm a választ!

2014. dec. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!