Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ötéves szülinapra jó ötlet...

Ötéves szülinapra jó ötlet egy csokigyár-látogatás? Szerencs van viszonylag közel.

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 3. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet
2015. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem tudom, az enyémnek biztos nem jönne be. Dolgoztam már csoki gyárban, igaz, csak olyanban, ahol újracsomagolás folyt. A meglévő csomagolásra még egy csomagolást húztak. 1 szeletes csokikból csináltak 5 darabos csoki készletet, meg hasonlók. Annak a gyárnak a meglátogatása nem lenne hú de nagy élvezet egy 5 évesnek. Azonkívűl kekszgyárban is dolgoztam, ahol előállítják a kekszet és becsomagolják. Hát az se túl izgalmas egy 5 évesnek szerintem. De te tudod.
2015. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A linken van a leírás, nekem izgalmasnak tűnt, de kíváncsi vagyok minden véleményre!
2015. nov. 3. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Legó gyár látogatás izgalmasabb lenne. ;(
2015. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyerek válogatja. Mi nem vagyunk egy nagy csokifogyasztó család, plusz hiányozna a gyereknek a tárgyi ajándék.
2015. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyémek élveznék. A lányom (7) csokibolond, a fiamat (5,5) meg a gyártás, a folyamatok, a gépek érdekelnék.

Egyébként én elsősként voltam osztálykiránduláson pont Szerencsen csokigyár-látogatáson, az utazás rémes volt(busszal mentünk Gödöllőről), de maga a séta bent az üzemben tök jó élményként maradt meg. Izgi volt. A végén kaptunk egy nagy halom csokit ajándékba, visszafelé degeszre zabáltuk magunkat és még egy hétig ettük a suliban ebéd után :)

2015. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!