Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A babákra jellemző, még nem...

A babákra jellemző, még nem elhízásra utaló hurkák a végtagokon mennyi idősen tűnnek el?

Figyelt kérdés
Nem zavar, csak kíváncsiságból. Valahogy átmenetet soha nem láttam, csak 1-2 éveseket hurkásan, meg 4 év felettieket vékonyabb, kisgyerekalkattal (amikor nincs pocakjuk már és pl. a jellegzetes hurka is eltűnik a csukló környékéről). Gondolom, hogy valamikor a kettő között változik úgy a test, hogy ez a zsírtartalék eltűnik.
2015. nov. 12. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimről olyan 3 éves koruk táján tűntek el.
2015. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon alkatfüggő.

A lányom vékonyka volt, de alkatilag 2,5 évesen még babás volt, a kézfején a kis pöttyökkel, csuklón kis hurkavonallal, pici pocakkal stb. 3 éves kora körül hirtelen megnyúlt, eltűnt a babásság és nagyon véznának látszott, azóta hol nyúlik, hol utánatornázza a súlyát. Most elsős, tiszta nagylányos lett az alkata.

A fiam meg olyan volt babának, mint egy michelin-figura, 2 évesen viszont már szín izom volt az egész gyerek, kockás hassal, deltás vállal, keskeny csípővel. Kb fél év alatt lett ilyen nagyfiús ( későn indult el, 18 hósan, na onnantól nem volt megállás és lerohanta a husit magáról) ;)

A keresztfiam 2 éves, ő még nagyon babás alkatú, minden tekintetben.

2015. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!