Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felétek mennyire jellemző,...

Felétek mennyire jellemző, hogy a családtagok olcsó, kínai ajándékokkal bombázzák a gyereket? Például nálunk megérne egy fogyasztóvédelmi bevizsgálást az a Barbi, amit az anyós idehord.

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 20:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon szerencsénk van, mert egy rokon minőségi játékboltban dolgozik. Ha szülinap v névnap jön, csak megmutatom neki a boltban, hogy mi lenne jó a gyereknek, aztán mindenki nála veszi meg:)

Mutatok mindenféle értékben és akkor mindenki kiválasztja ami a pénztárcájának megfelelő. A család szereti ezt a helyzetet, mert nem kell agyalnia h mit vegyen és a gyerek is tuti örülni fog, mert a boltban rajta is teszteljük természetesen h mi érdekelné:)

2015. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%

nálunk is jellemző 1-2 rokontól, de nem akadok ki ezen, csak csodálkozok, ha pár kanyar után, jé, tönkrement, kuka.

amikor pl kerék nélkül tologatta már a kicsi az autót és próbálta beletenni a kereket, ami lehetetlen volt, mert eltört az egész sín az alján és amikor próbáltam valamit alakítani rajta a kezemben még jobban eltört szinte a semitől) magyaráztam neki, hogy azt már sajnos nem lehet megszerelni, megy a roncstelepre...és csak nem adta fel, meg is sajnáltam, de nem mutattam és eddig is kicsit morbidnak éreztem magam, mintha lassan a halál fogalmával ismertetném...:D(1 éves múlt)

2015. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

Idehord? Több Barbiet is ugyanolyat vagy egy Barbiet többször is


Nálunk is anyós vett ilyeneket egyszer-kétszer. Karcolós műanyagból készült, nem illeszkedő,használhatatlan építőjáték például. De azért nem találtam életveszélyesnek, nem rendeztem emiatt jelenetet. Egy idő után meg kialakult az, hogy anyós megmondja, mennyit költhetek a gyerek szülinapjára mondjuk és én veszem meg az ajándékot, de ő adja oda. Ez jó rendszer, mert így olyat vezsek, ami tényleg klassz és sokat tudok azzal spórolni, hogy a neten vásárolok. Neki meg kényelmes, mert semmi dolga vele.

2015. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
Ezek az anyósok :) Nálunk is ő vett valami török/kínai ruhát a fiamnak annó babalátogatóba. Aztán meg egy korosztályának nem való távirányítós gagyi kocsit. Már bocsánat, ha sajnálja akkor ne hozzon semmit, vagy vegyen inkább egy piros pöttyös túró rudit jobban örülünk. Évente 1* 2* jön szerencsére ( nem azért mert gagyi cuccot vesz nyilván) A ruhára mondta, jajj tudom Te (én) a Brendonban vásárolsz neki... :D ja jómódúak nagyon is ez benne a pláne
2015. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Senki nem hoz ilyet, mert tudják, hogy nálunk kardinális kérdés, hogy mivel játszhatnak a gyerekek és mivel nem. Ismernek minket, az életünket, stílusunkat. Nálunk nincs műanyag, sípolós, villogós játék. Ha véletlenül beleszaladtunk, továbbajándékoztuk rászorulóknak. Akit érdekel és alkalmazkodik, az jót hoz. Aki ezzel nem akar foglalkozni (egyik mama), az mindig pénz ad ünnepekre. Az elveinket viszont tartjuk. Évek óta jól működik.
2015. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó: mi lesz abban a helyzetben, amikor mindenkinek van Barbie-ja az osztályban (jó eséllyel egy vagonra való), csak a tiédnek nincs? Nem ezen a gyenge módon akarok kötekedni, hidd el, csak gondolom elgondolkodtál már rajta, és érdekelne a stratégiád. Mert ugyan ennyire keményvonalas nem vagyok, de minden cart és se szeretnék azért megvenni.
2015. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Hogy ne csak anyós legyen a porondon, nálunk anyám is éppen olyan lelkesen hordja a sz@art, mint a másik mama.

One Euro market, Euro-s boltok tengernyi és gagyi kínálatának a fele szerintem megfordult már nálunk, 1-2 hétig vendégeskedett és a kukásautón távozott.

Kitört kerekű kisautók, használhatatlan orvosos szett, sorjás szélű csőrös itató, ketté hulló állatkák, idegesítő fejhangú "csengőhangos" babatelefon, három percig tartó homokozólapát....

Hiába kérem, szólok, beszéljük meg, mutogatok, nem, a mamák rendületlenül veszik a gagyit.

2015. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Én nem bánom míg nem veszélyes és nem idegesítõ. :) Max a kukában végzi, ha hamar szétmegy. Én a minõségibb veszem meg, de én is vettem már gagyit. Igaz hamarabb szétmegy/szétmehet. De ez nem a világ vége, nem ezen fogok rugózni. :)
2015. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
6os: olyan közösségbe jár, ahol nem divat a barbie. Nincs senkinek. Máshol van a hangsúly.
2015. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Nalunk soha egy darab vacak nem volt. Komolyan mondom, hogy 26 evem alatt egyszer nem kaptam szrt.
2015. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!