Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Piatnik játékok mennyire...

A Piatnik játékok mennyire jók kisgyereknek? Ha vásárolok ilyet, csak még egy játék lesz a dobozban, vagy szeretnek vele játszani a gyerekek?

Figyelt kérdés
bookline-on láttam most nagy kedvezmények vannak
2010. márc. 19. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy hány éves kortól kellene. Egyébként nagyon jók a ravensburger, noris, thinkfun játékok is. Mindegyikben van rengeteg fejlesztő játék is. Ha írsz kort akkor esetleg tudnék néhányat ajánlani. Nekünk mindegyik gyártótól vannak itthon játékaink és meg vagyunk elégedve velük.

Szerintem itt a legolcsóbb, nem a bookline oldalán. Bár ott is vannak néha akciók.

www.toystore.hu

www.okosjatek.hu

2010. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Bocsi, hogy csak ilyen későn reagálok. Kétéves kisgyereknek vásárolnám. Köszi még1x :-)
2010. márc. 25. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én 2 évesnek inkább a ravensburger coloramat, vagy a ravensburger junior colorinot ajánlanám. Ezekben nagyon jól tanulhatók a színek, formák, színpárosítás. Nekünk ezek nagyon beváltak a fiamnál és a lányomnál is. Vagy még nagyon jó a ravensburger logo1(képek párosítása pl. virág-váza), logo2(állatok és kicsinyeik párosítása), logo3 (színek és formák párosítása). A logo3 hasonló a colorámához csak olcsóbb, de a lényege ugyanaz szerintem.

Ezeket a toystore oldalán a ravensburger-oktatójátékok menüpont alatt megtalálod.

Piatniknak is vannak hasonló játékai pl. a játszva megtanuljuk a színeket, már megismerem a színeket, csak ezek sérülékenyebbek talán mert kemény papírból vannak, a ravensburger pedig műanyag (legalábbis a colorino junior és a colorama).

Egyébként ennyi idősen nagyon jó dolog még a duplo lego is. Én 2 évesen vettem a lányomnak először és imádta és a fiam is. A farm és a babaház nagyon bevált nálunk.

A formabedobók is nagyon jók, vagy a fakirakók pl. itt:

[link] gyermek&alcsoport=Puzzle 5-17 darabos

2010. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze ezen kívül sok függ attól is, hogy milyen jellegű játékokkal szoktatok játszani, mennyire tud leülni pl. egy kirakóhoz. Először érdemes 3-5 db-bal próbálkozni, aztán lehet bővíteni. Én így kezdtem a gyerekeimmel és ma már a fiam 6 évesen kirakja az 500 db-os kirakókat is.
2010. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!