Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Jégvarázs Disney mese hány...

A Jégvarázs Disney mese hány éves gyereknek való?

Figyelt kérdés
Nem láttam még, nem tudom miről szól. A lányom nyáron volt 3 éves. Ő már élvezné, vagy még nem neki való?
2015. nov. 16. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ő már élvezné :)
2015. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor lehet, hogy a miku hozza majd a csomagban😊
2015. nov. 16. 17:34
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Még nem volt 3 éves a lányunk, amikor megnézte először és nagyon szerette már akkor is.
2015. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem tudom, én imádom a meséket, de 3 évesen szerintem ez még nagyon hosszú. Inkább játsszon abban a 2 órában, mint egy helyben üljön. De persze ez csak az én véleményem.

Óvónő vagyok. Mi csak 5 éves kortól visszük 1 órás színházi előadásra a gyerekeket. Vetíteni szoktam nekik projektorral az oviban, különleges alkalmakkor. Nagyon élvezik a kicsik is, de max. 10-15 perces meséket nézünk meg.

2015. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó, még szép, hogy az oviban, ahol jó esetben napi 4 órát tölt el a gyermek, nem ülteted be 2 órára egy mese elé. Az ovi nem erre való.


Szerintem kedvelni fogja, más meséket szoktatok nézni vele? A Jégvarázsban még olyan ijesztő rész sincs, mint a Hófehérkében vagy más mesékben.

Ajánlom a Vacak, a hetedik testvért kezdő mesének :)

2015. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Rendben, lehet vitázni. Az ovi tényleg nem erre való, csak példaként hoztam fel, hogy egy 3 éves érdemben 10-15 percig tud koncentrálni vagy addig sem. Én egy 3 éves gyereket nem ültetnék a TV előtt 2 órán keresztül! Annak meg mi értelme, ha háttérzajként megy a gyereknek a TV? Mindenesetre mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy akarja! Nem is ebbe szóltam bele. A kérdés azonban az volt, hogy hány éves gyereknek való a Jégvarázs mese! 7 éves kor fölött! Inkább egy jó mesekönyvet vegyél neki, amit közösen olvastok el! Javítja a gyerek szókincsét és a suliban jobban fog menni az értő olvasás! :)
2015. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
A kislányom kb 3 évesen látta először a Jégvarázst. Nagyon tetszett neki, azóta is sokszor megnézte, megnéztük. Szerintem a kislányodnak is nagyon fog tetszeni, bár a lényeget tuti nem fogja még fel belőle, de a történet azért még nagyon-nagyon jó.
2015. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, hogy milyen gyermekeket ismersz, de a Jégvarázs pont az ovis korosztálynak való, az elsős-másodikos iskolás kislányok már gagyinak tartják, és a Violettáért rajonganak. Ez személyes tapasztalat. 7 évesen már a Disney Channel és a Nickelodeon élőszereplős sorozatai a menők, te meg ilyenkorra javasolnád a Jégvarázst? Eléggé le lennének maradva a gyerekek.

A kis unokaöcsém most 6 éves, 2-3 éve még átjött hozzám mesét nézni (Oroszlánkirály, Mackótestvér), de ma már ha átjön, akkor azt mondja, ezt ne nézzük, ez ciki, és a délutáni sorozatokat, szappanoperákat szívesebben nézi.

Ezeknek a meséknek a lényege, hogy lekössék a kicsiket is, azért színes, szagos, dalos az egész, nem a filozófiai téziseken van a mondanivaló.

2015. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

7-es vagyok: az én lányom nem leülve 2 orára nézi, jön megy babázik közbe, játszik néha nézi néha hallgatja csak.


aztán a játszótéren elkezdi énekelni a dalokat :)


Élvezi aranyhajat, csipkerózsikát, hamupipokét meg tulajdonképp az összes hercegnős tündéres mesét.


szinte mind megy neki kívülről pedig tényleg nincs elé kötözve, oda megy ahova akar közben.



Karácsonyra Elsa babát vagy tök hintót kért szóval szerintem az ö korosztálya..............

2015. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

4 éves a fiam és imádja. :)

Kétszer nézte végig, azóta részleteket engedünk,hogy ne mesézzen másfél órát minden nap.

Szerintem egy 3 éves is élvezné, de meg kell próbálni.

2015. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!